Volejte zdarma 800888879

Recenze zákazníků

1 2 3 4

106249

Hodnocení:

Evžen

Dobrá cena. Velmi dobrá a věcná komunikace. Jsme velmi spokojeni a nemáme z žádným jiným internetovým obchodem podobnou zkušenost. Děkujeme a rádi doporučujeme. Rádi chválíme i obchodem doporučenou dopravní společnost In Time.
Hodnocení:

anonym

Mohu doporučit
Hodnocení:

tony

Přehledný a srozumitelný
Hodnocení:

FERDA

MOJE OBJEDNAVKA BYLA VCAS VYRIZENA A TEZ ZA ROZUMNOU CENU.MOHU TENTO OBCHOD DOPORUCIT.
Hodnocení:

anonym

rozhodně doporučuji
Hodnocení:

anonym

Hodnocení:

Jan

Já osobně bych doporučil tento obchod k nákupu, i přes vzniklé potíže s kvalitou výrobku (Polsko) byl problém vyřešen vzájemnou dohodou s prodejcem k mé spokojenosti.
Hodnocení:

Petr

Hodnocení:

Kwe

Dodání zboží v pořádku. Jediné, co trochu kazí dojem je, že ačkoliv to mají v informacích a věděli na základě mých emailů a telefonátů, jak na zboží spěchám, stejně se nikdo neozval, aby dal vědět, že už je zboží připraveno k vyzvednutí.
Hodnocení:

Radouch

Hodnocení:

Jirka

Doporučuji bez výhrad
Hodnocení:

Lenulee

Hodnocení:

ezzra

Prodejce mi dodal pneumatiky již ojeté, pravděpodobně z předváděcího vozu. Rozhodně ne nové. Datum výroby byl 35. týden roku 2011.
Hodnocení:

Virusmann666

Nakoupil jsem zde, protože jsem potřeboval disky i pneu za rozumnou cenu a zároveň zde byla možnostt jejich obutí i vyvážení, takže jsem si odvezl kola, která mohu rovnou dát na auto. Proto bych tento obchod doporučil všem, kteří mají stejné požadavky na tyto služby.
Hodnocení:

anonym

Hodnocení:

Milan

pneumatiky jsou čtyři roky od data výroby,proto bych přátelům obchod nedoporučil.
Hodnocení:

b.u.ll

dobrá cena doporučuji
Hodnocení:

Lubomír Hohl-Silver Wolf

Doporučuji všem.
Hodnocení:

Vojta.

Nebudu hodnotit podle jednoho ná kupu. Jen nabízené zboží a cenu by měli dodržet a já bych měl s přezouváním začít dřív. Dobrá komunikace.
Hodnocení:

Zobrazit recenze na serveru Heuréka.cz

Levné pneumatiky na facebooku

 

 

Představujeme Vám testy zimních i letních pneumatik od nezávislé společnosti ADAC. Na základě těchto testů zjistíte hodnocení kterékoliv pneumatiky, kterou si můžete z naší rozšířené nabídky vybrat. Zimní i letní pneumatiky jsou testovány především pro Vaši bezpečnost. Zimní pneumatiky jsou testované z hlavních kritérií, kterými jsou sucho, mokro, sníh, led, hluk, spotřeba paliva a opotřebení. Letní pneumatiky jsou testovány z téměř stejného pohledu a to sucha, mokra, hluku, spotřeby paliva a opotřebení. Neváhejte a navštivte sekci testy pneu".

 

Při zakoupení pneu a plechových disků v našem e-shopu Vám nabízíme kompletaci v ceně 80 Kč s DPH / kus!

Kompletní kola již budou vyvážena a nafoukána, stačí jen nasadit na vůz. Pokud máte zájem o kompletaci, vyberte při nákupu pneumatik a plechových disků volbu "Zkompletovat pneumatiky na plechová kola", která se Vám zobrazí v nákupním košíku, následně bude kompletace přidána do objednávky jako další produkt.

Rádi Vám připravíme Vaši objednávku k osobnímu odběru ve výdejním místě v Petrovicích u Karviné.

Rozhodnete-li se pro osobní odběr, zvolte tento způsob ve Vaší objednávce. Po provedení objednávky Vám dorazí potvrzovací e-mail, který si můžete následně zkontrolovat.

Jakmile bude Vaše objednávka vyřízena a zboží připraveno k vyzvednutí, budeme Vás kontaktovat.

Vážíme si opakovaně vracejících se zákazníků, a proto jsme rozhodli o jejich zvýhodnění.

Každému zákazníkovi se automaticky počítají všechny provedené a zaplacené nákupy na www.maxim-pneu.cz. Po dosažení zvolené hranice se automaticky nastaví sleva všech dalších nákupů. A to bez časového omezení!

Hranice a výše slevy: