Volejte zdarma 800888879

Hledání podle parametrů

Resetovat filtr
332 druhů

Alu kola / alu kola 15"

Alu kola OZ Racing ADRENALINA 6,5x15

24296 OZ RACING
Kód zboží:24296
Výrobce:OZ RACING
Cena:3984 Kč s DPH   CZK
Dostupnost:

na dotaz(údaj ze dne 24.3.2019, 12:03)

ks


Nevyhovuje Vám tento produkt?


Alternativní zboží
Alu kola OZ Racing ADRENALINA 6,5x15

Alu kola OZ Racing ADRENALINA. OZ RACING dodává na trh po celém světě velmi kvalitní výrobky. Důkazem kvality je mimo jiné i podíl na závodech F1. Pro upřesnění rozměrů nás neváhejte kontaktovat. Kvalitní a levné Alu kola OZ Racing ADRENALINA značky OZ RACING.

Parametry produktu
Šířka 6,5
Počet šroubů 0
Rozteč 0.00
Středová díra 0.00
ET 0.00
Barva matná černá DC leštění
Průměr 15
Výrobce OZ RACING
Záruka 24 měsíců

Alternativní zboží

Alu kola MSW MSW 19W 6,5x15

2732 Kč s DPH

na dotaz

ks

Alu kola MSW MSW 24 6,5x15

3391 Kč s DPH

na dotaz

ks

Alu kola OZ Racing SUPERTURISMO GT 6,5x15

4346 Kč s DPH

na dotaz

ks

Alu kola OZ Racing X2 - Smart 6,5x15

4969 Kč s DPH

na dotaz

ks

21.8.2018

Nový výrobce Husarwinch


Pro větší výběr a Vaši spokojenost jsme náš sortiment rozšířili o nového výrobce ručních, elektrických i hydraulických navijáků značky Husarwinch, který Vám zaručí díky kvalitnímu zpracování, vysoké tažné síle a přesto stále příznivých cen spolehlivého pomocníka nejenom při zapadnutí Vašeho vozu, ale také při práci v průmyslu či u domu. Vybrat naviják si můžete s ocelovým nebo syntetickým lanem. Samozřejmostí jsou i náhradní díly, široká nabídka příslušenství a záruční i pozáruční servis.

22.11.2017

Ruční a elektrické nářadí – nově v nabídce!


V naší nabídce nově naleznete ruční a elektrické nářadí výrobců Extol, Kito, Fortum, aj. Vybírat můžete z řady aku nářadí, šroubováků, brusek, frézek, kladiv, přes ruční nářadí jako jsou hroty, sady hlavic, klíčů, turistických a ulamovacích nožů až po lopatky, sekery a mnoho dalšího.

Levné pneumatiky na facebooku

Představujeme Vám testy zimních i letních pneumatik od nezávislé společnosti ADAC. Na základě těchto testů zjistíte hodnocení kterékoliv pneumatiky, kterou si můžete z naší rozšířené nabídky vybrat. Zimní i letní pneumatiky jsou testovány především pro Vaši bezpečnost. Zimní pneumatiky jsou testované z hlavních kritérií, kterými jsou sucho, mokro, sníh, led, hluk, spotřeba paliva a opotřebení. Letní pneumatiky jsou testovány z téměř stejného pohledu a to sucha, mokra, hluku, spotřeby paliva a opotřebení. Neváhejte a navštivte sekci testy pneu".

 

Při zakoupení pneu a plechových disků v našem e-shopu Vám nabízíme kompletaci v ceně 80 Kč s DPH / kus!

Kompletní kola již budou vyvážena a nafoukána, stačí jen nasadit na vůz. Pokud máte zájem o kompletaci, vyberte při nákupu pneumatik a plechových disků volbu "Zkompletovat pneumatiky na plechová kola", která se Vám zobrazí v nákupním košíku, následně bude kompletace přidána do objednávky jako další produkt.

Rádi Vám připravíme Vaši objednávku k osobnímu odběru ve výdejním místě v Petrovicích u Karviné.

Rozhodnete-li se pro osobní odběr, zvolte tento způsob ve Vaší objednávce. Po provedení objednávky Vám dorazí potvrzovací e-mail, který si můžete následně zkontrolovat.

Jakmile bude Vaše objednávka vyřízena a zboží připraveno k vyzvednutí, budeme Vás kontaktovat.

Vážíme si opakovaně vracejících se zákazníků, a proto jsme rozhodli o jejich zvýhodnění.

Každému zákazníkovi se automaticky počítají všechny provedené a zaplacené nákupy na www.maxim-pneu.cz. Po dosažení zvolené hranice se automaticky nastaví sleva všech dalších nákupů. A to bez časového omezení!

Hranice a výše slevy: