Volejte zdarma 800888879

Vážení zákazníci z důvodu nedostatku zaměstnanců u dodavatele vázacích prostředků se může u produktů, které nemáme skladem prodloužit dodací lhůta o 5 - 14 dnů. Tímto se Vám omlouváme za komplikace a prosíme o trpělivost.

Mycí prostředky

Mycí prostředek SOLVINA profi, 450 g

92538 OSTATNÍ
Kód zboží:92538
Cena:44 Kč s DPH   CZK
Dostupnost:

přes 10 kusů(údaj ze dne 31.5.2023, 14:55)

ks


Nevyhovuje Vám tento produkt?


Alternativní zboží
Mycí prostředek SOLVINA profi, 450 g

Tekutá mycí pasta SOLVINA PROFI se šetrným abrazivem, glycerinem a Aloe Vera je určená na silně zašpiněné ruce. Disponuje vysokou čisticí schopností a rychle a do hloubky čistí pokožku rukou. Tento mycí prostředek účinně odstraňuje z pokožky oleje, tuky, maziva, naftu, saze, pryž, inkousty a další nečistoty.

Díky obsahu zvláčňujících přísad je pokožka chráněna proti ztrátě vlhkosti a po umytí zůstává jemná a vláčná. Mycí prostředek SOLVINA PROFI je určená pro časté použití.

Hmotnost náplně: 450 g.

Dle skladové dostupnosti

Parametry produktu
Záruka 24 měsíců

Alternativní zboží

Mycí pasta SOLMIX 375 g

44 Kč s DPH

přes 10 kusů

ks

Mycí pasta VAKAVO Orange 500 g

26 Kč s DPH

na dotaz

ks

Mycí pasta VAKAVO Orange 600 g

49 Kč s DPH

přes 10 kusů

ks

Mycí pasta SOLFA, 10 kg

596 Kč s DPH

na dotaz

ks

Mycí pasta SOLVINA industry, 450 g

41 Kč s DPH

přes 10 kusů

ks

Mycí pasta CITRÓNOVÁ 500 g ()

Mycí pasta CITRÓNOVÁ 500 g

20 Kč s DPH

přes 10 kusů

ks

21.8.2018

Nový výrobce Husarwinch


Pro větší výběr a Vaši spokojenost jsme náš sortiment rozšířili o nového výrobce ručních, elektrických i hydraulických navijáků značky Husarwinch, který Vám zaručí díky kvalitnímu zpracování, vysoké tažné síle a přesto stále příznivých cen spolehlivého pomocníka nejenom při zapadnutí Vašeho vozu, ale také při práci v průmyslu či u domu. Vybrat naviják si můžete s ocelovým nebo syntetickým lanem. Samozřejmostí jsou i náhradní díly, široká nabídka příslušenství a záruční i pozáruční servis.

22.11.2017

Ruční a elektrické nářadí – nově v nabídce!


V naší nabídce nově naleznete ruční a elektrické nářadí výrobců Extol, Kito, Fortum, aj. Vybírat můžete z řady aku nářadí, šroubováků, brusek, frézek, kladiv, přes ruční nářadí jako jsou hroty, sady hlavic, klíčů, turistických a ulamovacích nožů až po lopatky, sekery a mnoho dalšího.

Rádi Vám připravíme Vaši objednávku k osobnímu odběru ve výdejním místě v Petrovicích u Karviné.

Rozhodnete-li se pro osobní odběr, zvolte tento způsob ve Vaší objednávce. Po provedení objednávky Vám dorazí potvrzovací e-mail, který si můžete následně zkontrolovat.

Jakmile bude Vaše objednávka vyřízena a zboží připraveno k vyzvednutí, budeme Vás kontaktovat.