Volejte zdarma 800888879

Vážení zákazníci, z důvodu vytíženosti našeho týmu, který je momentálně v malém počtu, se může vyřízení Vašich objednávek pozdržet. Také doporučujeme upřednostnit komunikaci přes e-mail info@maxim-pneu.cz. Za vzniklé komplikace se omlouváme a prosíme o trpělivost.

Navijáky / kladkostroje

Jeřábová kočka s řetězem 2 t

92536 OSTATNÍ
Kód zboží:92536
Cena:2486 Kč s DPH   CZK
Dostupnost:

Obvykle do 5 dnů(údaj ze dne 7.5.2021, 11:19)

ks


Nevyhovuje Vám tento produkt?


Alternativní zboží
Jeřábová kočka s řetězem 2 t

Jeřábová kočka (pojezd) s ovládacím řetězem slouží k přemisťování nákladů v prostoru jeřábové dráhy. Své využití najde v továrnách, skladech či staveništích. Jeřábová kočka je nastavitelná pro různé šířky nosníku a je opatřena okem pro uchycení závěsného kladkostroje.

Nosnost pojezdu: 2000 kg
Pro nosníky se šířkou od 100 do 150 mm.
Délka ovládacího řetězu: 3 m.

Parametry produktu
Záruka 24 měsíců

Alternativní zboží

Jeřábová kočka 0,5 t

1207 Kč s DPH

Obvykle do 5 dnů

ks

Elektrický pojezd pro kladkostroje 0,5T Dragon Winch Industrial

4132 Kč s DPH

přes 4 kusy do 2 - 5 dnů

ks

Jeřábová kočka s řetězem 1 t

1881 Kč s DPH

na dotaz

ks

Jeřábová kočka s řetězem 0,5 t

1704 Kč s DPH

Obvykle do 5 dnů

ks

Ruční pojezd pro kladkostroje 1T Dragon Winch Industrial

2638 Kč s DPH

přes 10 kusů do 2 - 5 dnů

ks

21.8.2018

Nový výrobce Husarwinch


Pro větší výběr a Vaši spokojenost jsme náš sortiment rozšířili o nového výrobce ručních, elektrických i hydraulických navijáků značky Husarwinch, který Vám zaručí díky kvalitnímu zpracování, vysoké tažné síle a přesto stále příznivých cen spolehlivého pomocníka nejenom při zapadnutí Vašeho vozu, ale také při práci v průmyslu či u domu. Vybrat naviják si můžete s ocelovým nebo syntetickým lanem. Samozřejmostí jsou i náhradní díly, široká nabídka příslušenství a záruční i pozáruční servis.

22.11.2017

Ruční a elektrické nářadí – nově v nabídce!


V naší nabídce nově naleznete ruční a elektrické nářadí výrobců Extol, Kito, Fortum, aj. Vybírat můžete z řady aku nářadí, šroubováků, brusek, frézek, kladiv, přes ruční nářadí jako jsou hroty, sady hlavic, klíčů, turistických a ulamovacích nožů až po lopatky, sekery a mnoho dalšího.

Představujeme Vám testy zimních i letních pneumatik od nezávislé společnosti ADAC. Na základě těchto testů zjistíte hodnocení kterékoliv pneumatiky, kterou si můžete z naší rozšířené nabídky vybrat. Zimní i letní pneumatiky jsou testovány především pro Vaši bezpečnost. Zimní pneumatiky jsou testované z hlavních kritérií, kterými jsou sucho, mokro, sníh, led, hluk, spotřeba paliva a opotřebení. Letní pneumatiky jsou testovány z téměř stejného pohledu a to sucha, mokra, hluku, spotřeby paliva a opotřebení. Neváhejte a navštivte sekci testy pneu".

 

Při zakoupení pneu a plechových disků v našem e-shopu Vám nabízíme kompletaci v ceně 80 Kč s DPH / kus!

Kompletní kola již budou vyvážena a nafoukána, stačí jen nasadit na vůz. Pokud máte zájem o kompletaci, vyberte při nákupu pneumatik a plechových disků volbu "Zkompletovat pneumatiky na plechová kola", která se Vám zobrazí v nákupním košíku, následně bude kompletace přidána do objednávky jako další produkt.

Rádi Vám připravíme Vaši objednávku k osobnímu odběru ve výdejním místě v Petrovicích u Karviné.

Rozhodnete-li se pro osobní odběr, zvolte tento způsob ve Vaší objednávce. Po provedení objednávky Vám dorazí potvrzovací e-mail, který si můžete následně zkontrolovat.

Jakmile bude Vaše objednávka vyřízena a zboží připraveno k vyzvednutí, budeme Vás kontaktovat.

Vážíme si opakovaně vracejících se zákazníků, a proto jsme rozhodli o jejich zvýhodnění.

Každému zákazníkovi se automaticky počítají všechny provedené a zaplacené nákupy na www.maxim-pneu.cz. Po dosažení zvolené hranice se automaticky nastaví sleva všech dalších nákupů. A to bez časového omezení!

Hranice a výše slevy: