Volejte zdarma 800888879

Navijáky / kladkostroje

Řetězový kladkostroj 2 t/2,5 m

92455 OSTATNÍ
Kód zboží:92455
Cena:2882 Kč s DPH   CZK
Dostupnost:

archiv - již se neprodává(údaj ze dne 12.10.2020, 9:52)Nevyhovuje Vám tento produkt?


Alternativní zboží
Řetězový kladkostroj 2 t/2,5 m

Řetězový kladkostroj (zvedák) s nosností 2 t slouží pro svislé zvedání a spouštění břemen. Na kladkostroji je upevněn upevňovací (závěsný) hák s pojistkou pro jednoduché a bezpečné zavěšení. Ruční řetězový kladkostroj je snadno přemístitelný a má jednoduchou obsluhu. Své využití najde především v místech, kde není zdroj elektrické energie. Tento řetězový zvedák se uplatní při občasných montáží a údržbářských prací v dílně či garáži.

Nosnost: 2 t
Délka řetězu: 2,5 m.

Parametry produktu
Záruka 24 měsíců

Alternativní zboží

Řetězový kladkostroj 3 t/3 m VTHSC

3596 Kč s DPH

na dotaz

ks

Řetězový kladkostroj 2 t

6776 Kč s DPH

na dotaz

ks

Řetězový zvedák pákový 2 t

9284 Kč s DPH

na dotaz

ks

Řetězový kladkostroj 1 t/2,5 m VTHSC

2027 Kč s DPH

na dotaz

ks

Řetězový kladkostroj 5 t

15541 Kč s DPH

na dotaz

ks

Řetězový kladkostroj 0,5 t/2,5 m VTHSC

1863 Kč s DPH

na dotaz

ks

Řetězový zvedák pákový 1,5 t

7194 Kč s DPH

na dotaz

ks

Řetězový kladkostroj 2 t/3 m VTHSC

2812 Kč s DPH

na dotaz

ks

Řetězový zvedák pákový 0,75 t

5739 Kč s DPH

na dotaz

ks

Řetězový kladkostroj 1 t

5631 Kč s DPH

na dotaz

ks

21.8.2018

Nový výrobce Husarwinch


Pro větší výběr a Vaši spokojenost jsme náš sortiment rozšířili o nového výrobce ručních, elektrických i hydraulických navijáků značky Husarwinch, který Vám zaručí díky kvalitnímu zpracování, vysoké tažné síle a přesto stále příznivých cen spolehlivého pomocníka nejenom při zapadnutí Vašeho vozu, ale také při práci v průmyslu či u domu. Vybrat naviják si můžete s ocelovým nebo syntetickým lanem. Samozřejmostí jsou i náhradní díly, široká nabídka příslušenství a záruční i pozáruční servis.

22.11.2017

Ruční a elektrické nářadí – nově v nabídce!


V naší nabídce nově naleznete ruční a elektrické nářadí výrobců Extol, Kito, Fortum, aj. Vybírat můžete z řady aku nářadí, šroubováků, brusek, frézek, kladiv, přes ruční nářadí jako jsou hroty, sady hlavic, klíčů, turistických a ulamovacích nožů až po lopatky, sekery a mnoho dalšího.

Představujeme Vám testy zimních i letních pneumatik od nezávislé společnosti ADAC. Na základě těchto testů zjistíte hodnocení kterékoliv pneumatiky, kterou si můžete z naší rozšířené nabídky vybrat. Zimní i letní pneumatiky jsou testovány především pro Vaši bezpečnost. Zimní pneumatiky jsou testované z hlavních kritérií, kterými jsou sucho, mokro, sníh, led, hluk, spotřeba paliva a opotřebení. Letní pneumatiky jsou testovány z téměř stejného pohledu a to sucha, mokra, hluku, spotřeby paliva a opotřebení. Neváhejte a navštivte sekci testy pneu".

 

Při zakoupení pneu a plechových disků v našem e-shopu Vám nabízíme kompletaci v ceně 80 Kč s DPH / kus!

Kompletní kola již budou vyvážena a nafoukána, stačí jen nasadit na vůz. Pokud máte zájem o kompletaci, vyberte při nákupu pneumatik a plechových disků volbu "Zkompletovat pneumatiky na plechová kola", která se Vám zobrazí v nákupním košíku, následně bude kompletace přidána do objednávky jako další produkt.

Rádi Vám připravíme Vaši objednávku k osobnímu odběru ve výdejním místě v Petrovicích u Karviné.

Rozhodnete-li se pro osobní odběr, zvolte tento způsob ve Vaší objednávce. Po provedení objednávky Vám dorazí potvrzovací e-mail, který si můžete následně zkontrolovat.

Jakmile bude Vaše objednávka vyřízena a zboží připraveno k vyzvednutí, budeme Vás kontaktovat.

Vážíme si opakovaně vracejících se zákazníků, a proto jsme rozhodli o jejich zvýhodnění.

Každému zákazníkovi se automaticky počítají všechny provedené a zaplacené nákupy na www.maxim-pneu.cz. Po dosažení zvolené hranice se automaticky nastaví sleva všech dalších nákupů. A to bez časového omezení!

Hranice a výše slevy: