Volejte zdarma 800888879

Vážení zákazníci, v případě technických dotazů Vás žádáme o upřednostnění komunikace přes e-mail info@maxim-pneu.cz nebo naši bezplatnou linku +420 800 888 879. Děkujeme.

Vážení zákazníci z důvodu nedostatku zaměstnanců u dodavatele vázacích prostředků se může u produktů, které nemáme skladem prodloužit dodací lhůta o 5 - 14 dnů. Tímto se Vám omlouváme za komplikace a prosíme o trpělivost.

Navijáky / kladkostroje

Řetězový kladkostroj 2 t/2,5 m

92455 OSTATNÍ
Kód zboží:92455
Cena:2882 Kč s DPH   CZK
Dostupnost:

archiv - již se neprodává(údaj ze dne 21.6.2022, 13:08)Nevyhovuje Vám tento produkt?


Alternativní zboží
Řetězový kladkostroj 2 t/2,5 m

Řetězový kladkostroj (zvedák) s nosností 2 t slouží pro svislé zvedání a spouštění břemen. Na kladkostroji je upevněn upevňovací (závěsný) hák s pojistkou pro jednoduché a bezpečné zavěšení. Ruční řetězový kladkostroj je snadno přemístitelný a má jednoduchou obsluhu. Své využití najde především v místech, kde není zdroj elektrické energie. Tento řetězový zvedák se uplatní při občasných montáží a údržbářských prací v dílně či garáži.

Nosnost: 2 t
Délka řetězu: 2,5 m.

Parametry produktu
Záruka 24 měsíců

Alternativní zboží

Řetězový zvedák 1t 5m Husarwinch

1064 Kč s DPH

4 kusy

ks

Řetězový zvedák 1t 3m Husarwinch

832 Kč s DPH

přes 4 kusy

ks

Řetězový zvedák 2t 3m Husarwinch

1295 Kč s DPH

4 kusy

ks

Řetězový zvedák 2t 5m Husarwinch

1528 Kč s DPH

přes 4 kusy

ks

21.8.2018

Nový výrobce Husarwinch


Pro větší výběr a Vaši spokojenost jsme náš sortiment rozšířili o nového výrobce ručních, elektrických i hydraulických navijáků značky Husarwinch, který Vám zaručí díky kvalitnímu zpracování, vysoké tažné síle a přesto stále příznivých cen spolehlivého pomocníka nejenom při zapadnutí Vašeho vozu, ale také při práci v průmyslu či u domu. Vybrat naviják si můžete s ocelovým nebo syntetickým lanem. Samozřejmostí jsou i náhradní díly, široká nabídka příslušenství a záruční i pozáruční servis.

22.11.2017

Ruční a elektrické nářadí – nově v nabídce!


V naší nabídce nově naleznete ruční a elektrické nářadí výrobců Extol, Kito, Fortum, aj. Vybírat můžete z řady aku nářadí, šroubováků, brusek, frézek, kladiv, přes ruční nářadí jako jsou hroty, sady hlavic, klíčů, turistických a ulamovacích nožů až po lopatky, sekery a mnoho dalšího.

Rádi Vám připravíme Vaši objednávku k osobnímu odběru ve výdejním místě v Petrovicích u Karviné.

Rozhodnete-li se pro osobní odběr, zvolte tento způsob ve Vaší objednávce. Po provedení objednávky Vám dorazí potvrzovací e-mail, který si můžete následně zkontrolovat.

Jakmile bude Vaše objednávka vyřízena a zboží připraveno k vyzvednutí, budeme Vás kontaktovat.