Volejte zdarma 800888879

Navijáky / kladkostroje

Řetězový zvedák pákový 6 t

92445 OSTATNÍ
Délka řetězu:
Kód zboží:
Cena: Kč s DPH
Dostupnost:

(údaj ze dne 14.9.2022, 0:19)

ks


Nevyhovuje Vám tento produkt?


Alternativní zboží
Řetězový zvedák pákový 6 t

Řetězový pákový zvedák je určený pro zvedání těžkých břemen do maximální hmotnosti až 6 t. Na robustní konstrukci řetězového zvedáku je upevněn upevňovací (závěsný) hák s pojistkou pro snadné a bezpečné zavěšení. Zvedák je opatřen volnoběžkou, která zajišťuje rychlý posun řetězu, a tím připevníte břemeno mnohem rychleji.

Ruční řetězový kladkostroj má jednoduchou obsluhu a snadno ho kdykoliv přemístíte. Své využití najde především v místech, kde není zdroj elektrické energie. Tento řetězový kladkostroj se uplatní při montáži a údržbářských prací v továrně, dílně, garážích či v zahradnictví. Krátká pogumovaná rukojeť vám poskytne bezpečné ovládání kladkostroje.

Nosnost: 6 t.

Délku řetězu Vám rádi upravíme na míru. Pokud budete potřebovat kratší nebo delší řetěz, neváhejte a kontaktujte nás.

Parametry produktu
Záruka 24 měsíců

21.8.2018

Nový výrobce Husarwinch


Pro větší výběr a Vaši spokojenost jsme náš sortiment rozšířili o nového výrobce ručních, elektrických i hydraulických navijáků značky Husarwinch, který Vám zaručí díky kvalitnímu zpracování, vysoké tažné síle a přesto stále příznivých cen spolehlivého pomocníka nejenom při zapadnutí Vašeho vozu, ale také při práci v průmyslu či u domu. Vybrat naviják si můžete s ocelovým nebo syntetickým lanem. Samozřejmostí jsou i náhradní díly, široká nabídka příslušenství a záruční i pozáruční servis.

22.11.2017

Ruční a elektrické nářadí – nově v nabídce!


V naší nabídce nově naleznete ruční a elektrické nářadí výrobců Extol, Kito, Fortum, aj. Vybírat můžete z řady aku nářadí, šroubováků, brusek, frézek, kladiv, přes ruční nářadí jako jsou hroty, sady hlavic, klíčů, turistických a ulamovacích nožů až po lopatky, sekery a mnoho dalšího.

Rádi Vám připravíme Vaši objednávku k osobnímu odběru ve výdejním místě v Petrovicích u Karviné.

Rozhodnete-li se pro osobní odběr, zvolte tento způsob ve Vaší objednávce. Po provedení objednávky Vám dorazí potvrzovací e-mail, který si můžete následně zkontrolovat.

Jakmile bude Vaše objednávka vyřízena a zboží připraveno k vyzvednutí, budeme Vás kontaktovat.