Volejte zdarma 800888879

Z technických důvodů upozorňujeme naše zákazníky, že v některých případech neodchází e-maily na gmaily. Na odstranění chyby, již pracujeme. Také bychom rádi upozornily, že z důvodu nedostatku zaměstnanců u dodavatele vázacích prostředků se může u produktů, které nemáme skladem prodloužit dodací lhůta o 5 - 14 dnů. Tímto se Vám omlouváme za komplikace. Děkujeme za vaši spolupráci a pochopení.

Navijáky / kladkostroje

Řetězový zvedák pákový 0,25 t

92407 OSTATNÍ
Kód zboží:92407
Cena:2280 Kč s DPH   CZK
Dostupnost:

nedostupný(údaj ze dne 2.10.2023, 13:01)Nevyhovuje Vám tento produkt?


Alternativní zboží
Řetězový zvedák pákový 0,25 t

Řetězový pákový zvedák je určený pro zvedání břemen do maximální hmotnosti 250 kg. Horní zavěšení řetězového zvedáku se provádí pomocí háku s pojistkou. Hák je otočný o 360 ° a zajišťuje tak snadnější manipulaci.

Ruční řetězový kladkostroj je snadno přemístitelný a má jednoduchou obsluhu. Své využití najde především v místech, kde není zdroj elektrické energie. Tento řetězový kladkostroj se uplatní při montáži a údržbářských prací v továrně, dílně, garážích či v zahradnictví. Krátká pogumovaná rukojeť vám poskytne bezpečné ovládání kladkostroje.

Délka řetězu: 1,5 m
Nosnost: 250 kg.

Parametry produktu
Záruka 24 měsíců

Alternativní zboží

Řetězový zvedák 2t 3m Husarwinch

1476 Kč s DPH

přes 4 kusy

ks

Řetězový zvedák 1t 5m Husarwinch

1229 Kč s DPH

2 kusy

ks

Řetězový zvedák 1t 3m Husarwinch

982 Kč s DPH

přes 4 kusy

ks

Řetězový zvedák 2t 5m Husarwinch

1723 Kč s DPH

přes 4 kusy

ks

Řetězový zvedák pákový LB 3t 6m Husarwinch

3352 Kč s DPH

přes 4 kusy

ks

21.8.2018

Nový výrobce Husarwinch


Pro větší výběr a Vaši spokojenost jsme náš sortiment rozšířili o nového výrobce ručních, elektrických i hydraulických navijáků značky Husarwinch, který Vám zaručí díky kvalitnímu zpracování, vysoké tažné síle a přesto stále příznivých cen spolehlivého pomocníka nejenom při zapadnutí Vašeho vozu, ale také při práci v průmyslu či u domu. Vybrat naviják si můžete s ocelovým nebo syntetickým lanem. Samozřejmostí jsou i náhradní díly, široká nabídka příslušenství a záruční i pozáruční servis.

22.11.2017

Ruční a elektrické nářadí – nově v nabídce!


V naší nabídce nově naleznete ruční a elektrické nářadí výrobců Extol, Kito, Fortum, aj. Vybírat můžete z řady aku nářadí, šroubováků, brusek, frézek, kladiv, přes ruční nářadí jako jsou hroty, sady hlavic, klíčů, turistických a ulamovacích nožů až po lopatky, sekery a mnoho dalšího.

Rádi Vám připravíme Vaši objednávku k osobnímu odběru ve výdejním místě v Petrovicích u Karviné.

Rozhodnete-li se pro osobní odběr, zvolte tento způsob ve Vaší objednávce. Po provedení objednávky Vám dorazí potvrzovací e-mail, který si můžete následně zkontrolovat.

Jakmile bude Vaše objednávka vyřízena a zboží připraveno k vyzvednutí, budeme Vás kontaktovat.