Volejte zdarma 800888879

Vážení zákazníci, doporučujeme Vám z důvodu vytíženosti našeho týmu, který je momentálně v menším počtu, upřednostnit komunikaci přes e-mail info@maxim-pneu.cz. Za vzniklé komplikace se omlouváme.

Navijáky / náhradní díly

Proudová spona 4x4 Husarwinch

102751 HUSAR
Kód zboží:102751
Výrobce:HUSAR
Cena:414 Kč s DPH   CZK
Dostupnost:

přes 10 kusů(údaj ze dne 18.2.2021, 14:56)

ks


Nevyhovuje Vám tento produkt?


Alternativní zboží
Proudová spona 4x4 Husarwinch

Proudová spona 4X4 je určená především pro offroad nebo truck navijáky s akumulátorem. Pokud naviják často přemisťujete nebo odpojujete, vyplatí se tato proudová spona 4x4, která umožňuje rychlé odpojení nebo připojení namísto pevné elektroinstalace navijáku k baterii Vašeho vozu. Spona je vyrobena s plastovou krytkou, která chrání kontakty před korozí či prachem. Použití i instalace je velice jednoduchá. Je vhodná pro navijáky s napětím 12 i 24V. Maximální proud 400 A. Barva dle skladové dostupnosti.

Parametry produktu
Výrobce HUSAR
Záruka 24 měsíců

Alternativní zboží

Baterie lithiové, 5ks, 3V (CR2032), EXTOL ENERGY (42050) ()

Baterie lithiové, 5ks, 3V (CR2032), EXTOL ENERGY (42050)

75 Kč s DPH

Obvykle do 5 dnů

sada

Proudová spona ATV DragonWinch

340 Kč s DPH

přes 10 kusů

ks

Relé 12V 120A ATV Husarwinch

571 Kč s DPH

přes 10 kusů

ks

Kompaktní relé 200 A ATV DragonWinch

790 Kč s DPH

přes 10 kusů

ks

Relé 120A ATV DragonWinch

627 Kč s DPH

přes 10 kusů

ks

Relé 12V 200A ATV Husarwinch

571 Kč s DPH

přes 4 kusy

ks

21.8.2018

Nový výrobce Husarwinch


Pro větší výběr a Vaši spokojenost jsme náš sortiment rozšířili o nového výrobce ručních, elektrických i hydraulických navijáků značky Husarwinch, který Vám zaručí díky kvalitnímu zpracování, vysoké tažné síle a přesto stále příznivých cen spolehlivého pomocníka nejenom při zapadnutí Vašeho vozu, ale také při práci v průmyslu či u domu. Vybrat naviják si můžete s ocelovým nebo syntetickým lanem. Samozřejmostí jsou i náhradní díly, široká nabídka příslušenství a záruční i pozáruční servis.

22.11.2017

Ruční a elektrické nářadí – nově v nabídce!


V naší nabídce nově naleznete ruční a elektrické nářadí výrobců Extol, Kito, Fortum, aj. Vybírat můžete z řady aku nářadí, šroubováků, brusek, frézek, kladiv, přes ruční nářadí jako jsou hroty, sady hlavic, klíčů, turistických a ulamovacích nožů až po lopatky, sekery a mnoho dalšího.

Představujeme Vám testy zimních i letních pneumatik od nezávislé společnosti ADAC. Na základě těchto testů zjistíte hodnocení kterékoliv pneumatiky, kterou si můžete z naší rozšířené nabídky vybrat. Zimní i letní pneumatiky jsou testovány především pro Vaši bezpečnost. Zimní pneumatiky jsou testované z hlavních kritérií, kterými jsou sucho, mokro, sníh, led, hluk, spotřeba paliva a opotřebení. Letní pneumatiky jsou testovány z téměř stejného pohledu a to sucha, mokra, hluku, spotřeby paliva a opotřebení. Neváhejte a navštivte sekci testy pneu".

 

Při zakoupení pneu a plechových disků v našem e-shopu Vám nabízíme kompletaci v ceně 80 Kč s DPH / kus!

Kompletní kola již budou vyvážena a nafoukána, stačí jen nasadit na vůz. Pokud máte zájem o kompletaci, vyberte při nákupu pneumatik a plechových disků volbu "Zkompletovat pneumatiky na plechová kola", která se Vám zobrazí v nákupním košíku, následně bude kompletace přidána do objednávky jako další produkt.

Rádi Vám připravíme Vaši objednávku k osobnímu odběru ve výdejním místě v Petrovicích u Karviné.

Rozhodnete-li se pro osobní odběr, zvolte tento způsob ve Vaší objednávce. Po provedení objednávky Vám dorazí potvrzovací e-mail, který si můžete následně zkontrolovat.

Jakmile bude Vaše objednávka vyřízena a zboží připraveno k vyzvednutí, budeme Vás kontaktovat.

Vážíme si opakovaně vracejících se zákazníků, a proto jsme rozhodli o jejich zvýhodnění.

Každému zákazníkovi se automaticky počítají všechny provedené a zaplacené nákupy na www.maxim-pneu.cz. Po dosažení zvolené hranice se automaticky nastaví sleva všech dalších nákupů. A to bez časového omezení!

Hranice a výše slevy: