Volejte zdarma 800888879

Navijáky / příslušenství

Pouzdro 4x4 DragonWinch

61841 DRAGONWINCH
Kód zboží:61841
Výrobce:DRAGONWINCH
Cena:258 Kč s DPH   CZK
Dostupnost:

přes 10 kusů(údaj ze dne 2.9.2019, 9:50)

ks


Nevyhovuje Vám tento produkt?


Alternativní zboží
Pouzdro 4x4 DragonWinch

Pouzdro na naviják je vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu. Ve spodní části se nachází gumový stahovák. Pouzdro dokonale chrání naviják před deštěm, prachem a blátem. Je vhodné pro offroad navijáky řady Maverick od 6000 do 13000 lb.

Rozměry v cm (DxVxŠ): 52 x 16,5 x 25.

Parametry produktu
Výrobce DRAGONWINCH
Záruka 24 měsíců

Alternativní zboží

Brašna Dragon Winch

488 Kč s DPH

přes 10 kusů

ks

Pouzdro na naviják DWT DragonWinch

395 Kč s DPH

přes 10 kusů

ks

Pouzdro 8000-14000 Husarwinch

257 Kč s DPH

4 kusy

ks

Pouzdro 2000-4500 Husarwinch

204 Kč s DPH

přes 10 kusů

ks

Pouzdro DWK 25-35 DragonWinch

195 Kč s DPH

přes 10 kusů

ks

Pouzdro 15000-20000 Husarwinch

308 Kč s DPH

přes 10 kusů

ks

Pouzdro DWK 12-16 DragonWinch

185 Kč s DPH

přes 10 kusů

ks

Pouzdro na ATV naviják DragonWinch

198 Kč s DPH

3 kusy

ks

21.8.2018

Nový výrobce Husarwinch


Pro větší výběr a Vaši spokojenost jsme náš sortiment rozšířili o nového výrobce ručních, elektrických i hydraulických navijáků značky Husarwinch, který Vám zaručí díky kvalitnímu zpracování, vysoké tažné síle a přesto stále příznivých cen spolehlivého pomocníka nejenom při zapadnutí Vašeho vozu, ale také při práci v průmyslu či u domu. Vybrat naviják si můžete s ocelovým nebo syntetickým lanem. Samozřejmostí jsou i náhradní díly, široká nabídka příslušenství a záruční i pozáruční servis.

22.11.2017

Ruční a elektrické nářadí – nově v nabídce!


V naší nabídce nově naleznete ruční a elektrické nářadí výrobců Extol, Kito, Fortum, aj. Vybírat můžete z řady aku nářadí, šroubováků, brusek, frézek, kladiv, přes ruční nářadí jako jsou hroty, sady hlavic, klíčů, turistických a ulamovacích nožů až po lopatky, sekery a mnoho dalšího.

Levné pneumatiky na facebooku

Představujeme Vám testy zimních i letních pneumatik od nezávislé společnosti ADAC. Na základě těchto testů zjistíte hodnocení kterékoliv pneumatiky, kterou si můžete z naší rozšířené nabídky vybrat. Zimní i letní pneumatiky jsou testovány především pro Vaši bezpečnost. Zimní pneumatiky jsou testované z hlavních kritérií, kterými jsou sucho, mokro, sníh, led, hluk, spotřeba paliva a opotřebení. Letní pneumatiky jsou testovány z téměř stejného pohledu a to sucha, mokra, hluku, spotřeby paliva a opotřebení. Neváhejte a navštivte sekci testy pneu".

 

Při zakoupení pneu a plechových disků v našem e-shopu Vám nabízíme kompletaci v ceně 80 Kč s DPH / kus!

Kompletní kola již budou vyvážena a nafoukána, stačí jen nasadit na vůz. Pokud máte zájem o kompletaci, vyberte při nákupu pneumatik a plechových disků volbu "Zkompletovat pneumatiky na plechová kola", která se Vám zobrazí v nákupním košíku, následně bude kompletace přidána do objednávky jako další produkt.

Rádi Vám připravíme Vaši objednávku k osobnímu odběru ve výdejním místě v Petrovicích u Karviné.

Rozhodnete-li se pro osobní odběr, zvolte tento způsob ve Vaší objednávce. Po provedení objednávky Vám dorazí potvrzovací e-mail, který si můžete následně zkontrolovat.

Jakmile bude Vaše objednávka vyřízena a zboží připraveno k vyzvednutí, budeme Vás kontaktovat.

Vážíme si opakovaně vracejících se zákazníků, a proto jsme rozhodli o jejich zvýhodnění.

Každému zákazníkovi se automaticky počítají všechny provedené a zaplacené nákupy na www.maxim-pneu.cz. Po dosažení zvolené hranice se automaticky nastaví sleva všech dalších nákupů. A to bez časového omezení!

Hranice a výše slevy: