Volejte zdarma 800888879

Vážení zákazníci, v případě technických dotazů Vás žádáme o upřednostnění komunikace přes e-mail info@maxim-pneu.cz nebo naši bezplatnou linku +420 800 888 879. Děkujeme.

Vážení zákazníci z důvodu nedostatku zaměstnanců u dodavatele vázacích prostředků se může u produktů, které nemáme skladem prodloužit dodací lhůta o 5 - 14 dnů. Tímto se Vám omlouváme za komplikace a prosíme o trpělivost.

Navijáky / příslušenství

Vyprošťovací sada pro offroad DragonWinch

66616 DRAGONWINCH
Kód zboží:66616
Výrobce:DRAGONWINCH
Cena:2500 Kč s DPH   CZK
Dostupnost:

na dotaz(údaj ze dne 21.6.2022, 13:08)

sada


Nevyhovuje Vám tento produkt?


Alternativní zboží
Vyprošťovací sada pro offroad DragonWinch

Vyprošťovací sada pro offroad je ideální pro všechny offroad nadšence, kteří na svém voze mají naviják a rádi jezdí v terénu, ve kterém lze jednoduše zapadnout. V této brašně najdete pomocníky, kteří vám při vyprošťování určitě pomohou.

Díky kladky můžete například znásobit tažnou sílu navijáku a využit ji lze také při těžbě dřeva (lepší nasměrování dřeva). Popruh využijete k ukotvení lana nebo k ochraně stromů před poškozením od lana navijáku. Pro bezpečné spojení mezi lanem (popruhem) a hákem zajišťují třmeny. Tato praktická offroad brašna by měla být ve vašem voze vždy k dispozici.

Sada obsahuje:

- 2x třmen omega 6,5T
- popruh 3 m 9Tbr - velká kladka 8T
- brašna
- rukavice

Barva kladky dle skladových zásob.

Parametry produktu
Výrobce DRAGONWINCH
Záruka 24 měsíců

Alternativní zboží

Vyprošťovací sada pro offroad Husarwinch

1624 Kč s DPH

1 sada

sada

21.8.2018

Nový výrobce Husarwinch


Pro větší výběr a Vaši spokojenost jsme náš sortiment rozšířili o nového výrobce ručních, elektrických i hydraulických navijáků značky Husarwinch, který Vám zaručí díky kvalitnímu zpracování, vysoké tažné síle a přesto stále příznivých cen spolehlivého pomocníka nejenom při zapadnutí Vašeho vozu, ale také při práci v průmyslu či u domu. Vybrat naviják si můžete s ocelovým nebo syntetickým lanem. Samozřejmostí jsou i náhradní díly, široká nabídka příslušenství a záruční i pozáruční servis.

22.11.2017

Ruční a elektrické nářadí – nově v nabídce!


V naší nabídce nově naleznete ruční a elektrické nářadí výrobců Extol, Kito, Fortum, aj. Vybírat můžete z řady aku nářadí, šroubováků, brusek, frézek, kladiv, přes ruční nářadí jako jsou hroty, sady hlavic, klíčů, turistických a ulamovacích nožů až po lopatky, sekery a mnoho dalšího.

Rádi Vám připravíme Vaši objednávku k osobnímu odběru ve výdejním místě v Petrovicích u Karviné.

Rozhodnete-li se pro osobní odběr, zvolte tento způsob ve Vaší objednávce. Po provedení objednávky Vám dorazí potvrzovací e-mail, který si můžete následně zkontrolovat.

Jakmile bude Vaše objednávka vyřízena a zboží připraveno k vyzvednutí, budeme Vás kontaktovat.