Volejte zdarma 800888879

Novinky

Nový výrobce Husarwinch

Nový výrobce Husarwinch

21.8.2018

Pro větší výběr a Vaši spokojenost jsme náš sortiment rozšířili o nového výrobce ručních, elektrických i hydraulických navijáků značky Husarwinch, který Vám zaručí díky kvalitnímu zpracování, vysoké tažné síle a přesto stále příznivých cen spolehlivého pomocníka nejenom při zapadnutí Vašeho vozu, ale také při práci v průmyslu či u domu. Vybrat naviják si můžete s ocelovým nebo syntetickým lanem. Samozřejmostí jsou i náhradní díly, široká nabídka příslušenství a záruční i pozáruční servis.

Zobrazit


Ruční a elektrické nářadí – nově v nabídce!

Ruční a elektrické nářadí – nově v nabídce!

22.11.2017

V naší nabídce nově naleznete ruční a elektrické nářadí výrobců Extol, Kito, Fortum, aj. Vybírat můžete z řady aku nářadí, šroubováků, brusek, frézek, kladiv, přes ruční nářadí jako jsou hroty, sady hlavic, klíčů, turistických a ulamovacích nožů až po lopatky, sekery a mnoho dalšího.

Zobrazit


Zvýhodněné sady, které musíte mít

Zvýhodněné sady, které musíte mít

12.5.2016

Pro všechny fanoušky čtyřkolek, offroad a užitkových vozů, kteří chtějí vybavit svůj vůz nějakým tím navijákem, jsme nově připravili zvýhodněné sady. Veškeré sady naleznete v kategorii „výhodné sady“, kterou budeme obměňovat a snažit se zde dávat takové navijáky s příslušenstvím, které Vám budou nejvíce vyhovovat.

Zobrazit


Upínací popruhy - novinka v našem e-shopu

Upínací popruhy - novinka v našem e-shopu

17.2.2016

Upínací popruhy jsou určeny pro všechny, kteří během přepravy potřebují zabezpečit náklad, břemena a jiné předměty proti pohybu a to na přívěsném vozíku, střeše vozidla, na přívěsných vozících odtahových služeb, nákladních vozidel anebo kamionech.

Zobrazit


Nově otevřená kategorie "Vázací prostředky"

Nově otevřená kategorie

10.12.2015

V současné době jsme pro vás vytvořili novou kategorii „Vázací prostředky“. Najdete zde mnoho užitečných pomocníků, jako jsou třmeny, háky, popruhy, pásy, řetězy, kladky a lana. Vázací prostředky mají široké využití. Své uplatnění si najdou například u majitelů čtyřkolek, offroadů a nákladních aut. Vázací prostředky také využijí odtahové služby, hasiči, zemědělci nebo lesníci.

Zobrazit


DRAGON WINCH Highlander 2015

DRAGON WINCH Highlander 2015

9.2.2015

Výrobce DRAGON WINCH je známý svými inovacemi, a používáním nejnovějších technologií. Tento fakt potvrzují zbrusu nové navijáky z řady Highlander. Navijáky této série byly navrženy pro off-road vozy a dokonale se předvádějí v extremních podmínkách. Navijáky jsou vybavené silnějším a rychlejším motorem, lépe těsní a mají dynamickou brzdu. Zajišťují tak nejvyšší úroveň bezpečnosti a spolehlivosti.

Zobrazit


OPRAVOU V NEAUTORIZOVANÉM SERVISU O ZÁRUKU NEPŘICHÁZÍTE

OPRAVOU V NEAUTORIZOVANÉM SERVISU O ZÁRUKU NEPŘICHÁZÍTE

23.6.2014

Tzv. bloková výjimka, která je v platnosti téměř tři roky umožňuje řidičům svěřit opravu svého vozu i neznačkovému servisu, bez toho aniž by ztráceli nárok na záruku. Z průzkumu agentury Stem/Mark ale vyplývá, že tato skutečnost je známa jen polovině tuzemských řidičů. "Bloková výjimka má jasně stanovená pravidla a říká, že

Zobrazit


První Green Performance pneumatika Pirelli P7 Cinturato Ecoimpact

První Green Performance pneumatika Pirelli  P7 Cinturato Ecoimpact

3.4.2014

Pokud chcete respektovat životního prostředí, pak neváhejte a vyberte si právě tuto pneumatiku. Pneumatika Pirelli P7 Cinturato Ecoimpact je vyrobena technologií Clean Air, která omezuje uvolňování aromatických olejů z běhounu pneumatiky a má co nejmenší dopad na životní prostředí s ohledem na energetickou účinnost a čisté ovzduší.

Zobrazit


Navijáky DRAGON WINCH na veletrhu MOTOCYKL 2014

Navijáky DRAGON WINCH na veletrhu MOTOCYKL 2014

28.2.2014

přijďte se podívat na 18. ročník tradičního veletrhu MOTOCYKL 2014, který se bude konat ve dnech 6 - 9.3.2014 na Výstavišti v Holešovicích. Součástí dalšího veletrhu Motocykl bude již tradičně 10. ročník soutěžní výstavy motocyklových staveb a přestaveb BOHEMIAN CUSTOM BIKE a pokračování se dočká i AIRBRUSH ART FESTIVAL, CUSTOM LIVE.

Zobrazit


Kontrola a údržba pneumatik

2.1.2014

Kontrola a údržba pneumatik Vám zabere pár minut, ale může vám zachránit více než jen čas a peníze. Pokud chcete zajistit bezpečí celé Vaší rodině věnujte se kontrolou pneumatik pravidelně. Výrazně opotřebovaná pneumatika ztrácí svou bezpečnost a výkonnost. Pokud jsou pneumatiky správně udržované, mohou v závislosti na stylu jízdy a jízdních podmínkách ujet od 65 000 do 130 000 kilometrů.

Zobrazit


Nová zimní pneumatika Pirelli Winter Sottozero 3

Nová zimní pneumatika Pirelli Winter Sottozero 3

6.11.2013

Tato ultra výkonná pneumatika je určena pro automobily středního a vysokého výkonu, aby poskytla maximální bezpečnost na sněhu, ledu, suchu… Na trh byla tato pneumatika uvedena v desátém měsíci 2013 v rozměrech od 16- 20 palců.

Zobrazit


Pneumatika Michelin Alpin A4

Pneumatika Michelin Alpin A4

11.10.2013

pneumatika je určena pro rodinné vozy střední třídy, jednoprostorové a malé městské vozy.Michelin je značka mezi značkami pneumatik. Pochopitelně do ní patří i zimní pneumatika Alpin A4.Splňuje veškeré požadavky pro sezónu 2013 na jednu z nejlepších zimních pneumatik. Michelin Alpin A4 má 71 hlubokých příčných drážek oproti předešlé, která má 59 drážek. Tyto drážky zaručují lepší záběr i při extrémních sněhových podmínkách a na mokré vozovce snižují výrazně riziko aquaplaningu

Zobrazit


Nová zimní pneumatika Barum SnoVanis 2 pro dodávkové vozy.

Nová zimní pneumatika Barum SnoVanis 2 pro dodávkové vozy.

12.9.2013

Zimní pneumatika Barum SnoVanis 2 je od českého výrobce s universálním řešením pro řidiče. Kvalitní jízdní vlastnosti při tvrdých zimních podmínkách, výhodná cena a velký kilometrový výkon pneumatiky pro provoz dodávkových vozů v zimním období.

Zobrazit


Už máte eurořidičák?

Už máte eurořidičák?

13.6.2013

Na staré řidičské průkazy mohou řidiči v zemích EU jezdit ještě dvacet let. To však neplatí u nás. Řidiči, kteří nebudou mít eurořidičák do konce letošního roku, nesmí po 1. lednu 2014 za volant!

Zobrazit


Offroad maraton Dobřany 2013

Offroad maraton Dobřany 2013

23.5.2013

V polovině května letošního roku jsme se zúčastnili známého 24hodinového Offroad Maratonu v Dobřanech u Plzně, jehož jsme byli společně s výrobcem navijáků Dragonwinch hlavními sponzory.

Zobrazit


Nový dopravce - In Time

Nový dopravce - In Time

23.4.2013

Od 18. dubna 2013 jsme pro Vás mezi naše stávající dopravce zahrnuli novou kurýrní a spediční společnost In Time. Tato česká společnost nabízí expresní přepravu zásilek zákazníkům. In Time již úspěšně doručil více než dvacet milionů zásilek na firemní či soukromé adresy,

Zobrazit


Nové letní pneu Nokian eLine

Nové letní pneu Nokian eLine

2.4.2013

Firma Nokian letos představila letní pneumatiku s označením eLine, která se díky inovativní eko technologii liší od běžných letních pneumatik. Vzhledem ke svým ekologickým vlastnostem zaručuje nižší spotřebu paliva a také emise výfukových plynů. Na novém energetickém štítku EU pro značení pneumatik je takto klasifikována jako třída A.

Zobrazit


Letní pneu Michelin Primacy HP3

Letní pneu Michelin Primacy HP3

23.1.2013

Michelin představuje letní pneumatiku roku 2013 zvanou jako Michelin Primacy HP 3. Tato pneumatika bývá taktéž označována jako Michelin Primacy 3 GRNX. Michelin je jedním z předních výrobců prémiových pneumatiky na světě. Pneumatika patří do třídy vysokovýkonných pneumatik a řadíme ji mezi nejlepší pneu světa.

Zobrazit


Nový dodavatel pneumatik pro FORMULI 3 - Hankook

Nový dodavatel pneumatik pro FORMULI 3 - Hankook

4.12.2012

Společnost Hankook, která pochází z Jižní Korei oznámila, že bude dodavatelem pro příští ročník evropského šampionátu FIA Formule 3. Provozovatelé FIA (the Federation Internationale de I´Atumobile) chtějí do dalšího ročníku Formule 3 vnést a obnovit nový lesk a slávu série.

Zobrazit


Nezapomínejte na bezpečí Vašich dětí

Nezapomínejte na bezpečí Vašich dětí

29.11.2012

V České republice je umístění autosedačky ve Vašem voze podmínkou za předpokladu, že s sebou vezete malé dítě. Autosedačky se vztahují na děti, jejichž výška je menší než 150 cm nebo mají hmotnost menší než 36 kg. Připomínáme, že věk dítěte v tomto momentě nehraje žádnou roli.

Zobrazit


!!! Meteorologové varují !!!

!!! Meteorologové varují !!!

28.11.2012

ilovníkům léta a tepla, tento rok počasí přeje. Měli jsme tady babí léto, které bylo opravdu hezké a v posledních týdnech jsme dokonce měli tady dvouciferné, plusové teploty. Tato skutečnost rozhodně neprospívala zimním pneumatikám, ale spoustě řidičům tento fakt určitě prospěl.

Zobrazit


Nový výrobce pneumatik na evropském trhu

Nový výrobce pneumatik na evropském trhu

27.11.2012

Tuto sezónu Vám přinášíme nového evropského výrobce pneumatik. Španělská společnost Membat, za kterou stojí společnost Auto Equip s 25 roční zkušeností v oblasti údržby pneumatik představila tuto sezónu čtyři nové dezény, pro osobní a užitkové automobily. My Vám nabízíme užitkovou pneumatiku Icebreaker.

Zobrazit


Tipy na poznání falešného airbagu ve Vašem automobilu

Tipy na poznání falešného airbagu ve Vašem automobilu

20.11.2012

Airbagy jsou významné bezpečnostní prvky, které se staly finančně náročné. Cena airbagu se pohybuje v řádech tisíců a i jejich výměna je finančně náročná. U starších automobilů Vám prodejci mohou tvrdit, že airbagy jsou namontovány. My Vám zde ukážeme pár typů, kdy můžete zjistit samy pravdu o airbagu ve Vašem voze.

Zobrazit


Tipy na bezpečnou jízdu v zimním období

Tipy na bezpečnou jízdu v zimním období

15.11.2012

V zimním období se všeobecně stává více nehod než kdy jindy. Nejdůležitější krok pro zabránění těchto nehod je nazuté zimní pneumatiky s dostatečným vzorem. Tento fakt spousta řidičů podceňuje a proto je naší povinností ho jej zmínit. Důležitou částí je očištění pneumatik od sněhu při vjezdu na silnici.

Zobrazit


DPD - nový dopravce v naší nabídce

DPD - nový dopravce v naší nabídce

30.10.2012

Od 30. 10. 2012 jsme do naší nabídky dopravců zahrnuli novou přepravní společnost. Direct Parcel Distribution CZ, s.r.o. (DPD) je německá společnost, která patří do skupiny GeoPost. Tato kurýrní společnost přepraví každý den více než 2 000 000 zásilek po zhruba 40 krajích celého světa.

Zobrazit


Pneumatika Hankook Enfren Eco H433 získává nejvyšší stupeň ohodnocení

Pneumatika Hankook Enfren Eco H433 získává nejvyšší stupeň ohodnocení

20.10.2012

Nová pneumatiky společnosti Hankook získává v Koreji a v Japonsku nevyšší stupeň ohodnocení energetické účinnosti orgánem Korea Energy Management Corporation. Jedná se o nejvyšší stupeň ohodnocení AAA, což značí nejvyšší účinnost spotřeby paliva pneumatik. Pneumatika je výrazně šetrná k životnímu prostředí a zároveň ke spotřebě paliva.

Zobrazit


Nezapomeňte na zákon o povinném přezutí zimních pneumatik.

Nezapomeňte na zákon o povinném přezutí zimních pneumatik.

12.10.2012

Nový zákon č. 133/2011 Sb. uvádí, že všechna motorová vozidla musí dodržet povinné zimní přezutí. Zimní pneumatiky musí řidiči přezout ještě před začátkem listopadu. Zákon se vztahuje na období od 1. listopadu do 30. března, kdy všechna vozidla užívající pozemní komunikaci musí být přezuté na zimní pneumatiky. Zimní pneumatiky jsou na vozidle povinné, jestli-že je na vozovce souvislá vrstva sněhu, led,

Zobrazit


Pirelli Scorpion Winter - připravena k prodeji

Pirelli Scorpion Winter - připravena k prodeji

5.10.2012

Zimní pneumatika série Scorpion je určena pro vozy SUV a Crossovery, které jsou vyráběna společnostmi jako AMG, AUDI, BMW, Land Rover, Mercedes, Porsche, Volkswagen a Volvo. Hlavním cílem zimní pneumatiky série Scorpion je poskytovat majitelům naprostou kontrolu nad jejich vozidly za všech podmínek jaké jsou zkrácení brzdné dráhy, optimalizována trakce na sněhu a zlepšena přesnost řízení.

Zobrazit


Novinka od Continental pro zimu 2012

Novinka od Continental pro zimu 2012

2.10.2012

Nová zimní pneu Continental ContiWinterContact TS 850 je určena zejména pro rodinné automobily a vozy střední třídy. Oproti svému předchůdci je tato nová pneumatika vybavena celou řadou inovativních technických vlastností. Mezi její přednosti řadíme především lepší záběrové vlastnosti na zimní vozovce, kratší brzdnou dráhu na mokré vozovce, zlepšený handling, větší životnost či snížení valivého odporu.

Zobrazit


Předpis EU pro označení pneumatik

Předpis EU pro označení pneumatik

18.9.2012

Evropský parlament a Evropská rada vyžaduje podle předpisu 1222/2009, aby všechny pneumatiky s sebou nesly etiketu nebo byly doprovázeny popisem vystaveným v místě prodeje. Jedná se o pneumatiky vyrobené po červnu roku 2012 a prodávané v EU od listopadu 2012. Předpis označení pneumatik se skládá ze tří částí: přilnavost pneumatiky za mokra, efektivnost spotřeby paliva a vnější hluk z pneumatiky.

Zobrazit


Nová zimní pneumatika od Bridgestone - Blizzak LM – 32C

Nová zimní pneumatika od Bridgestone - Blizzak LM – 32C

4.9.2012

Bridgestone uvádí na trh novou zimní lamelovou pneumatiku Blizzak LM-32C určenou pro osobní automobily, či malé užitkové vozy s celkovou hmotností až 3 tuny. Od své starší řady LM-18C se liší zejména větší trakcí na sněhu, lepším brzděním a delší životností (až o 10% více). Prodloužení životnosti pneumatiky LM-32C se zvýšil vývojem nové směsi po vrchní vrstvě běhounu, nových lehčích konstrukčních materiálů či směrovému dezénu. Strukturu pneumatiky LM-32C vytváří nový lehký vysokopevnostní nárazník a optimalizovaný tvar kostry, který je určený pro odolnost v náročném provozu automobilu.

Zobrazit


Letní pneu PIRELLI P7 Cinturato Blue

Letní pneu PIRELLI  P7 Cinturato Blue

19.6.2012

Řada výrobců pneumatik představovala své novinky na výstavě Reifen v Essenu. Italský výrobce PIRELLI představil nový model pneumatiky PIRELLI P7 Cinturato Blue. Již známý předchůdce této pneumatiky model P7 Cinturato se proslavil jako první ekologická letní pneumatika pro vozy střední třídy. Pneu p7 Cinturato byla zavedena na trh v roce 2009, pro PIRELLI to byl velký úspěch a to jak z hlediska tržeb tak i vlastností této letní pneumatiky.

Zobrazit


Pneumatiky se budou vyrábět z pampelišek

Pneumatiky se budou vyrábět z pampelišek

6.6.2012

Společnosti zabývající se výrobou pneumatik, hledají alternativní surovinu k mizejícímu kaučuku, který je hlavní surovinou k výrobě pneumatik. Jedním z výrobců pneumatik, který se pustil do testování s pampeliškou taraxacum kok-saghyz je japonská společnost BRIDGESTONE. Aktuální výsledky testování jsou kladné, z pampelišky taraxacum kok-saghyz je možné získávat surovinu totožnou s přírodním kaučukem.

Zobrazit


Skoro dvě pětiny aut stále jezdí na zimních pneumatikách

Skoro dvě pětiny aut stále jezdí na zimních pneumatikách

18.5.2012

Téměř dvě pětiny motoristů má na svém voze stále obuté zimní pneumatiky a letos vůbec nepřezuje. Tento jev je důsledkem zpřísněné legislativy, která nařizuje používání zimních pneumatik za nepříznivých podmínek od listopadu do března.

Zobrazit


V Evropě má 63% motoristů podhuštěné pneumatiky

V Evropě má 63% motoristů podhuštěné pneumatiky

10.5.2012

Bridgestone kontroloval pneumatiky 46.000 vozů v 11 zemích Evropy. Výsledek této kontroly ukazuje, že 63% automobilů v Evropě má podhuštěné pneumatiky. Tímto se podle kalkulací Bridgestone, zbytečně spotřebuje 3,1 miliardy litrů paliva ročně v hodnotě 5 miliard eur.

Zobrazit


Zimní pneumatiky povinně pro každého, bez výjimky

Zimní pneumatiky povinně pro každého, bez výjimky

7.5.2012

Zimní pneumatiky by měly být dle ministra dopravy Pavla Dobeše povinné bez vyjímky pro všechny motoristy. Momentálně dle platné legislativy je musí mít auta pouze jen za zhoršených podmínek

Zobrazit

Rádi Vám připravíme Vaši objednávku k osobnímu odběru ve výdejním místě v Petrovicích u Karviné.

Rozhodnete-li se pro osobní odběr, zvolte tento způsob ve Vaší objednávce. Po provedení objednávky Vám dorazí potvrzovací e-mail, který si můžete následně zkontrolovat.

Jakmile bude Vaše objednávka vyřízena a zboží připraveno k vyzvednutí, budeme Vás kontaktovat.