Volejte zdarma 800888879

Novinky

Letní pneu PIRELLI P7 Cinturato Blue

19.6.2012

PIRELLI P7 Cinturato BlueŘada výrobců pneumatik představovala své novinky na výstavě Reifen v Essenu. Italský výrobce PIRELLI představil nový model pneumatiky PIRELLI P7 Cinturato Blue. Již známý předchůdce této pneumatiky model P7 Cinturato se proslavil jako první ekologická letní pneumatika pro vozy střední třídy.

Historie pneumatiky PIRELLI P7 Cinturato a současnost

Pneu P7 Cinturato byla zavedena na trh v roce 2009, pro PIRELLI to byl velký úspěch a to jak z hlediska tržeb tak i vlastností této letní pneumatiky. Model P7 Cinturato Blue je jejím nástupcem, sdílí se starším modelem P7 Cinturato šetrnost k životnímu prostředí a stálost výkonů původní řady P7. O krok napřed je P7 Cinturato Blue v oblastech valivého odporu, brzdné vzdálenosti a počtu ujetých kilometrů. Tato novinka od PIRELLI je už v některých rozměrech dostupná na evropském trhu. V roce 2012 bude rozměrů této letní pneumatiky celkem šestnáct.


Tato nová pneumatika vychází ze zkušeností italského výrobce pneumatik Pirelli ve formuli 1. Kromě stejného jména využívá Pirelli pro pneumatiku Cinturato P7 Blue stejných výzkumných metod a modelových procesů jako ve formuli 1. Nová pneumatika byla navržena a vyvinuta s pomocí sofistikovaného modelu matematických simulací, které inženýrům Pirelli umožní vyhodnotit výkonnost a reakci této letní pneumatiky v obrovské škále zátěžových zkoušek.

Hodnocení pneumatiky PIRELLI P7 Cinturato blue

Tento model už dostal nejlepší známku v rámci nového systému označování pneumatik, který vstoupí v platnost 1. listopadu tohoto roku. Podle tohoto hodnocení, vykazuje PIRELLI P7 Cinturato Blue vynikající výkon ve dvou kritériích: valivý odpor a brzdění na mokrých silnicích (v závislosti na velikosti se jednalo o hodnocení AA a AB, kde AA je nejvyšší možné).

Zpět na novinky

Levné pneumatiky na facebooku

Představujeme Vám testy zimních i letních pneumatik od nezávislé společnosti ADAC. Na základě těchto testů zjistíte hodnocení kterékoliv pneumatiky, kterou si můžete z naší rozšířené nabídky vybrat. Zimní i letní pneumatiky jsou testovány především pro Vaši bezpečnost. Zimní pneumatiky jsou testované z hlavních kritérií, kterými jsou sucho, mokro, sníh, led, hluk, spotřeba paliva a opotřebení. Letní pneumatiky jsou testovány z téměř stejného pohledu a to sucha, mokra, hluku, spotřeby paliva a opotřebení. Neváhejte a navštivte sekci testy pneu".

 

Při zakoupení pneu a plechových disků v našem e-shopu Vám nabízíme kompletaci v ceně 80 Kč s DPH / kus!

Kompletní kola již budou vyvážena a nafoukána, stačí jen nasadit na vůz. Pokud máte zájem o kompletaci, vyberte při nákupu pneumatik a plechových disků volbu "Zkompletovat pneumatiky na plechová kola", která se Vám zobrazí v nákupním košíku, následně bude kompletace přidána do objednávky jako další produkt.

Rádi Vám připravíme Vaši objednávku k osobnímu odběru ve výdejním místě v Petrovicích u Karviné.

Rozhodnete-li se pro osobní odběr, zvolte tento způsob ve Vaší objednávce. Po provedení objednávky Vám dorazí potvrzovací e-mail, který si můžete následně zkontrolovat.

Jakmile bude Vaše objednávka vyřízena a zboží připraveno k vyzvednutí, budeme Vás kontaktovat.

Vážíme si opakovaně vracejících se zákazníků, a proto jsme rozhodli o jejich zvýhodnění.

Každému zákazníkovi se automaticky počítají všechny provedené a zaplacené nákupy na www.maxim-pneu.cz. Po dosažení zvolené hranice se automaticky nastaví sleva všech dalších nákupů. A to bez časového omezení!

Hranice a výše slevy: