Volejte zdarma 800888879

Novinky

Upínací popruhy - novinka v našem e-shopu

17.2.2016

Upínací popruhy

 

Pro všechny, kteří při přepravě potřebují zafixovat a upevnit náklad, břemena a jiné předměty, jsme připravili upínací popruhy. V této kategorii naleznete:

- dvoudílné upínací popruhy
- jednodílné upínací popruhy
- popruhy s hákem
- transportní kurty
- upínací ráčny
- ukončovací háky.


Upínací popruhy jsou určeny především k zabezpečení nákladu a předmětů proti pohybu a to na přívěsném vozíku, střeše vozidla, na přívěsných vozících odtahových služeb, nákladních vozidel a kamionech. Upínací popruhy, které mají pevnost v tahu po obepnutí nákladu až 5 t, se často využívají také pro kotvení aut a jiných těžkých předmětů.


Dvoudílné a jednodílné popruhy nabízíme v šířce 25, 35, 50 a 75 mm. Tyto popruhy si můžete vybírat v různé délce. Některé popruhy jsou dlouhé až 20 m. Díky takto dlouhým popruhům snadno obepnete objemný náklad po celém jeho obvodě. Pro snadnější a pohodlnější upínání si můžete vybrat upínací popruh s ERGO ráčnou.


Pokud budete potřebovat pouze jednotlivé komponenty, jako jsou například ráčny, háky a dlouhé popruhy s hákem, můžete to vše najít v našem e-shopu.

Zpět na novinky

Představujeme Vám testy zimních i letních pneumatik od nezávislé společnosti ADAC. Na základě těchto testů zjistíte hodnocení kterékoliv pneumatiky, kterou si můžete z naší rozšířené nabídky vybrat. Zimní i letní pneumatiky jsou testovány především pro Vaši bezpečnost. Zimní pneumatiky jsou testované z hlavních kritérií, kterými jsou sucho, mokro, sníh, led, hluk, spotřeba paliva a opotřebení. Letní pneumatiky jsou testovány z téměř stejného pohledu a to sucha, mokra, hluku, spotřeby paliva a opotřebení. Neváhejte a navštivte sekci testy pneu".

 

Při zakoupení pneu a plechových disků v našem e-shopu Vám nabízíme kompletaci v ceně 80 Kč s DPH / kus!

Kompletní kola již budou vyvážena a nafoukána, stačí jen nasadit na vůz. Pokud máte zájem o kompletaci, vyberte při nákupu pneumatik a plechových disků volbu "Zkompletovat pneumatiky na plechová kola", která se Vám zobrazí v nákupním košíku, následně bude kompletace přidána do objednávky jako další produkt.

Rádi Vám připravíme Vaši objednávku k osobnímu odběru ve výdejním místě v Petrovicích u Karviné.

Rozhodnete-li se pro osobní odběr, zvolte tento způsob ve Vaší objednávce. Po provedení objednávky Vám dorazí potvrzovací e-mail, který si můžete následně zkontrolovat.

Jakmile bude Vaše objednávka vyřízena a zboží připraveno k vyzvednutí, budeme Vás kontaktovat.

Vážíme si opakovaně vracejících se zákazníků, a proto jsme rozhodli o jejich zvýhodnění.

Každému zákazníkovi se automaticky počítají všechny provedené a zaplacené nákupy na www.maxim-pneu.cz. Po dosažení zvolené hranice se automaticky nastaví sleva všech dalších nákupů. A to bez časového omezení!

Hranice a výše slevy: