Volejte zdarma 800888879

Novinky

Zvýhodněné sady, které musíte mít

12.5.2016

Výhodné sady navijáků

Pro všechny fanoušky čtyřkolek, offroad a užitkových vozů, kteří chtějí vybavit svůj vůz nějakým tím navijákem, jsme nově připravili zvýhodněné sady. Veškeré sady naleznete v kategorii „výhodné sady", kterou budeme obměňovat a snažit se zde dávat takové navijáky s příslušenstvím, které Vám budou nejvíce vyhovovat.

V květnu jsme v této kategorii přidali například offroad naviják Dragon Winch DWM 8000 HD, který využijí zejména majitelé menších až středních offroad vozů. K navijáku jsme za akční cenu přidali popruh, kladku, rukavice a mycí pastu. S tímto offroad navijákem a suprovou sadou si spolehlivě sami poradíte, když budete zapadlí v blátě, písku či jiném terénu a budete se chtít vyprostit pomocí navijáku. Naviják zvládne i nenáročně a občasné práce v lese (přibližování a stahování dřeva).

Pro offroďáky, kteří vyžadují profesionální, rychlou a precizní práci, jsme pro ně v květnu připravili speciální sadu v čele s navijákem DWH 15000 HD 12V. S tímto offroad navijákem pro velké a těžké offroad vozy se stane vyprošťování Vaším dalším koníčkem. Pouzdro na naviják, popruh, třmen omega, kladka, to vše jsme k offroad navijáku za zvýhodněnou cenu přidali.

Velice univerzální naviják DWM 13000 ST 12V, který je určen nejen pro offroad vozy, ale také pro odtahové vozy a jiné užitkové vozidla. Za zvýhodněnou cenu k navijáku dostanete pouzdro na naviják, kladku, rukavice a mycí prostředek. Tento offroad naviják využijete především při vyprošťování zapadlého vozu, při přibližování a stahování dřeva z lesa a přitahování různých břemen. Hodně často se také využívá na odtahových vozidlech.

Veškeré aktuální akční sady naleznete v kategorii „výhodné sady".

Zpět na novinky

Představujeme Vám testy zimních i letních pneumatik od nezávislé společnosti ADAC. Na základě těchto testů zjistíte hodnocení kterékoliv pneumatiky, kterou si můžete z naší rozšířené nabídky vybrat. Zimní i letní pneumatiky jsou testovány především pro Vaši bezpečnost. Zimní pneumatiky jsou testované z hlavních kritérií, kterými jsou sucho, mokro, sníh, led, hluk, spotřeba paliva a opotřebení. Letní pneumatiky jsou testovány z téměř stejného pohledu a to sucha, mokra, hluku, spotřeby paliva a opotřebení. Neváhejte a navštivte sekci testy pneu".

 

Při zakoupení pneu a plechových disků v našem e-shopu Vám nabízíme kompletaci v ceně 80 Kč s DPH / kus!

Kompletní kola již budou vyvážena a nafoukána, stačí jen nasadit na vůz. Pokud máte zájem o kompletaci, vyberte při nákupu pneumatik a plechových disků volbu "Zkompletovat pneumatiky na plechová kola", která se Vám zobrazí v nákupním košíku, následně bude kompletace přidána do objednávky jako další produkt.

Rádi Vám připravíme Vaši objednávku k osobnímu odběru ve výdejním místě v Petrovicích u Karviné.

Rozhodnete-li se pro osobní odběr, zvolte tento způsob ve Vaší objednávce. Po provedení objednávky Vám dorazí potvrzovací e-mail, který si můžete následně zkontrolovat.

Jakmile bude Vaše objednávka vyřízena a zboží připraveno k vyzvednutí, budeme Vás kontaktovat.

Vážíme si opakovaně vracejících se zákazníků, a proto jsme rozhodli o jejich zvýhodnění.

Každému zákazníkovi se automaticky počítají všechny provedené a zaplacené nákupy na www.maxim-pneu.cz. Po dosažení zvolené hranice se automaticky nastaví sleva všech dalších nákupů. A to bez časového omezení!

Hranice a výše slevy: