Volejte zdarma 800888879

Z technických důvodů upozorňujeme naše zákazníky, že v některých případech neodchází e-maily na gmaily. Na odstranění chyby, již pracujeme. Také bychom rádi upozornily, že z důvodu nedostatku zaměstnanců u dodavatele vázacích prostředků se může u produktů, které nemáme skladem prodloužit dodací lhůta o 5 - 14 dnů. Tímto se Vám omlouváme za komplikace. Děkujeme za vaši spolupráci a pochopení.

O společnosti

Provozovatelem internetového obchodu www.maxim-pneu.cz, nabízejícího alu kola a pneumatiky je společnost MAXIM pneu s.r.o. Specializujeme se na internetový a zásilkový prodej pneu, alu kol, navijáků a autopříslušenství. Prostřednictvím e-shopu Vám nabízíme ty nejlepší ceny v sortimentu alu kol a pneumatik. V naší nabídce naleznete zimní i letní pneu renomovaných výrobců (MICHELIN, DUNLOP, PIRELLI, BRIDGESTONE, BARUM, CONTINENTAL, DEBICA, FULDA, FIRESTONE, GOODYEAR, KLEBER, a dalších). NOVĚ také různá příslušenství pro automobily. Technické zázemí naší firmy pak umožňuje spolehlivé, rychlé a bezproblémové dodání zboží. Vybírejte z naší široké nabídky. Chceme Vás ujistit, že při každém Vašem nákupu vyvíjíme maximální úsilí pro zajištění Vaší spokojenosti.

Proč nakoupit pneumatiky nebo alu kola právě od nás?

  • Pneumatiky a alu kola, která dodáváme, jsou pouze od kvalitních a renomovaných výrobců.
  • Pneu i alu kola dodáváme po celé ČR bez minimálního limitu.
  • Alu kola i pneu dodáváme na různé druhy vozů.
  • Nabízíme alu kola a pneu za ceny, které Vás jistě osloví!
  • Žádný kamenný obchod Vám nemůže nabídnout tak širokou nabídku v sortimentu pneumatik a alu kol.
  • Prodáváme kvalitní zimní pneu i letní pneu (vše nové-nepoužité)

Maxim-pneu.cz: Váš specialista na alu kola, zimní pneu a letní pneu!

Rádi Vám připravíme Vaši objednávku k osobnímu odběru ve výdejním místě v Petrovicích u Karviné.

Rozhodnete-li se pro osobní odběr, zvolte tento způsob ve Vaší objednávce. Po provedení objednávky Vám dorazí potvrzovací e-mail, který si můžete následně zkontrolovat.

Jakmile bude Vaše objednávka vyřízena a zboží připraveno k vyzvednutí, budeme Vás kontaktovat.