Volejte zdarma 800888879

Recenze zákazníků

1 2 3 4

Petr

Doporučuji zde nakupovat.
Hodnocení:

anonym

je třeba zkusit
Hodnocení:

anonym

Dodavatel omylem neposlal 1 kus z objednávky, ale dříve než objednávka dorazila mě o tom informoval a druhý balík poslal obratem na své náklady. Chyba se stát může a dodavatel to vyřešil naprosto perfektně. Díky
Hodnocení:

lesník

Naprosto spokojen- doporučuji!
Hodnocení:

tonda

Doporučuji.
Hodnocení:

Buba

Dobrý
Hodnocení:

Daniel

Velice vstřícné jednání
Hodnocení:

Schovi

Hodnocení:

VK

Rychlé a vstřícné jednání - doporučuji
Hodnocení:

Pavel

Doporučuji.
Hodnocení:

Tom

Doporučuji.
Hodnocení:

Petr Kubal

Zatím velmi rozpačitý,protože do dnešního dne jsem objednávku nedodržel,ani zálohovou fakturu. Zvažuji,pokud se v krátké době nestane náprava,že objednávku zruším a daný produkt objednám u jiné firmy. Petr Kubal Podholí 238/3 165 00 Praha 6
Hodnocení:

anonym

Určitě doporučuji!
Hodnocení:

anonym

Doporučuji
Hodnocení:

tana

vše v naprostém pořádku
Hodnocení:

berry

Hodnocení:

Jaroslav Pošta Teplice

Dlouhá dodací lhůta. 9 dní od objednávky. Zboží dorazilo v pořádku. Na kurtě není co poškodit. Až na dlouhou dodací lhůtu obchod doporučuji.
Hodnocení:

anonym

Hodnocení:

anonym

Hodnocení:

anonym

Doporučuji
Hodnocení:

Zobrazit recenze na serveru Heuréka.cz

Levné pneumatiky na facebooku

Představujeme Vám testy zimních i letních pneumatik od nezávislé společnosti ADAC. Na základě těchto testů zjistíte hodnocení kterékoliv pneumatiky, kterou si můžete z naší rozšířené nabídky vybrat. Zimní i letní pneumatiky jsou testovány především pro Vaši bezpečnost. Zimní pneumatiky jsou testované z hlavních kritérií, kterými jsou sucho, mokro, sníh, led, hluk, spotřeba paliva a opotřebení. Letní pneumatiky jsou testovány z téměř stejného pohledu a to sucha, mokra, hluku, spotřeby paliva a opotřebení. Neváhejte a navštivte sekci testy pneu".

 

Při zakoupení pneu a plechových disků v našem e-shopu Vám nabízíme kompletaci v ceně 80 Kč s DPH / kus!

Kompletní kola již budou vyvážena a nafoukána, stačí jen nasadit na vůz. Pokud máte zájem o kompletaci, vyberte při nákupu pneumatik a plechových disků volbu "Zkompletovat pneumatiky na plechová kola", která se Vám zobrazí v nákupním košíku, následně bude kompletace přidána do objednávky jako další produkt.

Rádi Vám připravíme Vaši objednávku k osobnímu odběru ve výdejním místě v Petrovicích u Karviné.

Rozhodnete-li se pro osobní odběr, zvolte tento způsob ve Vaší objednávce. Po provedení objednávky Vám dorazí potvrzovací e-mail, který si můžete následně zkontrolovat.

Jakmile bude Vaše objednávka vyřízena a zboží připraveno k vyzvednutí, budeme Vás kontaktovat.

Vážíme si opakovaně vracejících se zákazníků, a proto jsme rozhodli o jejich zvýhodnění.

Každému zákazníkovi se automaticky počítají všechny provedené a zaplacené nákupy na www.maxim-pneu.cz. Po dosažení zvolené hranice se automaticky nastaví sleva všech dalších nákupů. A to bez časového omezení!

Hranice a výše slevy: