Volejte zdarma 800888879

Vážení zákazníci, z důvodu vytíženosti našeho týmu, který je momentálně v malém počtu, se může vyřízení Vašich objednávek pozdržet. Také doporučujeme upřednostnit komunikaci přes e-mail info@maxim-pneu.cz. Za vzniklé komplikace se omlouváme a prosíme o trpělivost.

Recenze zákazníků

1 2 3 4 5 6 7

anonym

Nakupuj v obchodě pravidelně
Hodnocení:

anonym

Dobrá komunikace.
Hodnocení:

anonym

Hodnocení:

anonym

Hodnocení:

anonym

doporučuji
Hodnocení:

anonym

Vše v nejlepší spokojenosti ve čtvrtek večer objednáno v pondělí v pořádku doručeno.Jen doporučuji.
Hodnocení:

anonym

Hodnocení:

anonym

Hodnocení:

anonym

vše proběhlo jak mělo
Hodnocení:

anonym

nedodal český návod na obsluhu .ani po žádosti. dobrá cena .
Hodnocení:

anonym

Rychlé dodání vše OK. Takto má vypadat internetový prodej díky Štipl
Hodnocení:

anonym

Nakupuji pravidelně
Hodnocení:

anonym

Neúplnná dodávka mimo jiné objednány 3 páry pracovních rukavic v zásilce pouze jeden pár. Zaplaceny 3 páry. Jinak ostatní v pořádku.
Hodnocení:

anonym

Hodnocení:

anonym

Hodnocení:

anonym

Hodnocení:

anonym

Děláte si ze zákazníků legraci. Zboží přes telefonický dotaz a příslib, že bude dodán 1 ks Alu kola, nebylo dodáno a objednávka byla obchodem maxim pneu bez udání důvodů zrušena
Hodnocení:

anonym

Výborný obchod. Rychlé doručení. (Do druhého dne).
Hodnocení:

anonym

Zatím jsem spokojen
Hodnocení:

anonym

Všechno OK, ale v balení je i dálkové ovládání a v návodu jsem nic nenašel. Také po zapnutí nepracuje. Potřeboval bych poradit, protože je to proti kabelovému ovládání veliká výhoda. Děkuji.
Hodnocení:

Zobrazit recenze na serveru Heuréka.cz

Představujeme Vám testy zimních i letních pneumatik od nezávislé společnosti ADAC. Na základě těchto testů zjistíte hodnocení kterékoliv pneumatiky, kterou si můžete z naší rozšířené nabídky vybrat. Zimní i letní pneumatiky jsou testovány především pro Vaši bezpečnost. Zimní pneumatiky jsou testované z hlavních kritérií, kterými jsou sucho, mokro, sníh, led, hluk, spotřeba paliva a opotřebení. Letní pneumatiky jsou testovány z téměř stejného pohledu a to sucha, mokra, hluku, spotřeby paliva a opotřebení. Neváhejte a navštivte sekci testy pneu".

 

Při zakoupení pneu a plechových disků v našem e-shopu Vám nabízíme kompletaci v ceně 80 Kč s DPH / kus!

Kompletní kola již budou vyvážena a nafoukána, stačí jen nasadit na vůz. Pokud máte zájem o kompletaci, vyberte při nákupu pneumatik a plechových disků volbu "Zkompletovat pneumatiky na plechová kola", která se Vám zobrazí v nákupním košíku, následně bude kompletace přidána do objednávky jako další produkt.

Rádi Vám připravíme Vaši objednávku k osobnímu odběru ve výdejním místě v Petrovicích u Karviné.

Rozhodnete-li se pro osobní odběr, zvolte tento způsob ve Vaší objednávce. Po provedení objednávky Vám dorazí potvrzovací e-mail, který si můžete následně zkontrolovat.

Jakmile bude Vaše objednávka vyřízena a zboží připraveno k vyzvednutí, budeme Vás kontaktovat.

Vážíme si opakovaně vracejících se zákazníků, a proto jsme rozhodli o jejich zvýhodnění.

Každému zákazníkovi se automaticky počítají všechny provedené a zaplacené nákupy na www.maxim-pneu.cz. Po dosažení zvolené hranice se automaticky nastaví sleva všech dalších nákupů. A to bez časového omezení!

Hranice a výše slevy: