Volejte zdarma 800888879

Vážení zákazníci, z důvodu vytíženosti našeho týmu, který je momentálně v malém počtu, se může vyřízení Vašich objednávek pozdržet. Také doporučujeme upřednostnit komunikaci přes e-mail info@maxim-pneu.cz. Za vzniklé komplikace se omlouváme a prosíme o trpělivost.

Vázací prostředky / kladky

Kladka 10T DragonWinch

66593 DRAGONWINCH
Kód zboží:66593
Výrobce:DRAGONWINCH
Cena:771 Kč s DPH   CZK
Dostupnost:

přes 10 kusů(údaj ze dne 9.4.2021, 14:51)

ks


Nevyhovuje Vám tento produkt?


Alternativní zboží
Kladka 10T DragonWinch

Kladka na ocelové lano může znásobit tažnou sílu navijáku a lze ji tak využít při vyprošťování zapadlých vozidel. Je určena také pro snadnější manipulaci při těžbě dřeva (lepší nasměrování přibližovaného dřeva). Lanová kladka je opatřena okem a pohyblivými bočnicemi, což zjednodušuje změnit směr tahu lana.

Maximální zatížení: 10 t
Maximální průměr lana: 14 mm
Průměr rolky: 110 mm
Hmotnost: 3,5 kg
Rozměry lanové kladky viz foto.

Parametry produktu
Výrobce DRAGONWINCH
Záruka 24 měsíců

Alternativní zboží

Kladka 6T Husarwinch

422 Kč s DPH

přes 4 kusy

ks

Kladka s ložiskem a okem VTB 10t

3215 Kč s DPH

Obvykle do 5 dnů

ks

Kladka 4T DragonWinch

455 Kč s DPH

přes 10 kusů

ks

Vodící kladka se třmenem VTC 10t

5788 Kč s DPH

Obvykle do 5 dnů

ks

Kladka s hákem ATV 2T Husarwinch

124 Kč s DPH

na dotaz

ks

Směrová kladka s čepem FORST 4t

1860 Kč s DPH

Obvykle do 5 dnů

ks

Kladka s hákem ATV 02 DragonWinch

210 Kč s DPH

přes 4 kusy

ks

Vodící kladka se třmenem VTC 2,5t

2005 Kč s DPH

Obvykle do 5 dnů

ks

Kladka 8T, černá DragonWinch

611 Kč s DPH

přes 10 kusů

ks

Kladka 10T Husarwinch

571 Kč s DPH

ks

21.8.2018

Nový výrobce Husarwinch


Pro větší výběr a Vaši spokojenost jsme náš sortiment rozšířili o nového výrobce ručních, elektrických i hydraulických navijáků značky Husarwinch, který Vám zaručí díky kvalitnímu zpracování, vysoké tažné síle a přesto stále příznivých cen spolehlivého pomocníka nejenom při zapadnutí Vašeho vozu, ale také při práci v průmyslu či u domu. Vybrat naviják si můžete s ocelovým nebo syntetickým lanem. Samozřejmostí jsou i náhradní díly, široká nabídka příslušenství a záruční i pozáruční servis.

22.11.2017

Ruční a elektrické nářadí – nově v nabídce!


V naší nabídce nově naleznete ruční a elektrické nářadí výrobců Extol, Kito, Fortum, aj. Vybírat můžete z řady aku nářadí, šroubováků, brusek, frézek, kladiv, přes ruční nářadí jako jsou hroty, sady hlavic, klíčů, turistických a ulamovacích nožů až po lopatky, sekery a mnoho dalšího.

Levné pneumatiky na facebooku

Představujeme Vám testy zimních i letních pneumatik od nezávislé společnosti ADAC. Na základě těchto testů zjistíte hodnocení kterékoliv pneumatiky, kterou si můžete z naší rozšířené nabídky vybrat. Zimní i letní pneumatiky jsou testovány především pro Vaši bezpečnost. Zimní pneumatiky jsou testované z hlavních kritérií, kterými jsou sucho, mokro, sníh, led, hluk, spotřeba paliva a opotřebení. Letní pneumatiky jsou testovány z téměř stejného pohledu a to sucha, mokra, hluku, spotřeby paliva a opotřebení. Neváhejte a navštivte sekci testy pneu".

 

Při zakoupení pneu a plechových disků v našem e-shopu Vám nabízíme kompletaci v ceně 80 Kč s DPH / kus!

Kompletní kola již budou vyvážena a nafoukána, stačí jen nasadit na vůz. Pokud máte zájem o kompletaci, vyberte při nákupu pneumatik a plechových disků volbu "Zkompletovat pneumatiky na plechová kola", která se Vám zobrazí v nákupním košíku, následně bude kompletace přidána do objednávky jako další produkt.

Rádi Vám připravíme Vaši objednávku k osobnímu odběru ve výdejním místě v Petrovicích u Karviné.

Rozhodnete-li se pro osobní odběr, zvolte tento způsob ve Vaší objednávce. Po provedení objednávky Vám dorazí potvrzovací e-mail, který si můžete následně zkontrolovat.

Jakmile bude Vaše objednávka vyřízena a zboží připraveno k vyzvednutí, budeme Vás kontaktovat.

Vážíme si opakovaně vracejících se zákazníků, a proto jsme rozhodli o jejich zvýhodnění.

Každému zákazníkovi se automaticky počítají všechny provedené a zaplacené nákupy na www.maxim-pneu.cz. Po dosažení zvolené hranice se automaticky nastaví sleva všech dalších nákupů. A to bez časového omezení!

Hranice a výše slevy: