Volejte zdarma 800888879

Vázací prostředky / lana

Syntetické lano 26 m 10 mm (DYNEEMA), modré

92082 OSTATNÍ
Kód zboží:92082
Cena:3919 Kč s DPH   CZK
Dostupnost:

nedostupný(údaj ze dne 25.4.2019, 14:39)Nevyhovuje Vám tento produkt?


Alternativní zboží
Syntetické lano 26 m 10 mm (DYNEEMA), modré

Syntetické lano DYNEEMA je určené pro offroad navijáky. Je vyrobené z odolného materiálu, který se vyznačuje velkou odolnosti proti oděru. Oproti ocelovému lanu je foremnější, bezpečnější, má lepší manipulaci při vyprošťování vozidla a je mnohem lehčí a nezatěžuje tím přední nápravu vašeho vozu. Při použití syntetického lana není nutné příliš dbát na správné řazení lana. Syntetické lano DYNEEMA je na jedné straně zakončené nerezovou očnicí a na druhé kabelovým okem pro hák.

Délka lana: 26 m
Průměr lana: 10 mm
Maximální pevnost v tahu: 10,7 t (105 kN).

Parametry produktu
Záruka 24 měsíců

Alternativní zboží

Syntetické lano 26m 10mm (DYNEEMA) DragonWinch

5027 Kč s DPH

přes 10 kusů do 2 - 5 dnů

ks

Syntetické lano ATV 15m 5mm (DYNEEMA) DragonWinch

1980 Kč s DPH

přes 10 kusů

ks

21.8.2018

Nový výrobce Husarwinch


Pro větší výběr a Vaši spokojenost jsme náš sortiment rozšířili o nového výrobce ručních, elektrických i hydraulických navijáků značky Husarwinch, který Vám zaručí díky kvalitnímu zpracování, vysoké tažné síle a přesto stále příznivých cen spolehlivého pomocníka nejenom při zapadnutí Vašeho vozu, ale také při práci v průmyslu či u domu. Vybrat naviják si můžete s ocelovým nebo syntetickým lanem. Samozřejmostí jsou i náhradní díly, široká nabídka příslušenství a záruční i pozáruční servis.

22.11.2017

Ruční a elektrické nářadí – nově v nabídce!


V naší nabídce nově naleznete ruční a elektrické nářadí výrobců Extol, Kito, Fortum, aj. Vybírat můžete z řady aku nářadí, šroubováků, brusek, frézek, kladiv, přes ruční nářadí jako jsou hroty, sady hlavic, klíčů, turistických a ulamovacích nožů až po lopatky, sekery a mnoho dalšího.

Levné pneumatiky na facebooku

Představujeme Vám testy zimních i letních pneumatik od nezávislé společnosti ADAC. Na základě těchto testů zjistíte hodnocení kterékoliv pneumatiky, kterou si můžete z naší rozšířené nabídky vybrat. Zimní i letní pneumatiky jsou testovány především pro Vaši bezpečnost. Zimní pneumatiky jsou testované z hlavních kritérií, kterými jsou sucho, mokro, sníh, led, hluk, spotřeba paliva a opotřebení. Letní pneumatiky jsou testovány z téměř stejného pohledu a to sucha, mokra, hluku, spotřeby paliva a opotřebení. Neváhejte a navštivte sekci testy pneu".

 

Při zakoupení pneu a plechových disků v našem e-shopu Vám nabízíme kompletaci v ceně 80 Kč s DPH / kus!

Kompletní kola již budou vyvážena a nafoukána, stačí jen nasadit na vůz. Pokud máte zájem o kompletaci, vyberte při nákupu pneumatik a plechových disků volbu "Zkompletovat pneumatiky na plechová kola", která se Vám zobrazí v nákupním košíku, následně bude kompletace přidána do objednávky jako další produkt.

Rádi Vám připravíme Vaši objednávku k osobnímu odběru ve výdejním místě v Petrovicích u Karviné.

Rozhodnete-li se pro osobní odběr, zvolte tento způsob ve Vaší objednávce. Po provedení objednávky Vám dorazí potvrzovací e-mail, který si můžete následně zkontrolovat.

Jakmile bude Vaše objednávka vyřízena a zboží připraveno k vyzvednutí, budeme Vás kontaktovat.

Vážíme si opakovaně vracejících se zákazníků, a proto jsme rozhodli o jejich zvýhodnění.

Každému zákazníkovi se automaticky počítají všechny provedené a zaplacené nákupy na www.maxim-pneu.cz. Po dosažení zvolené hranice se automaticky nastaví sleva všech dalších nákupů. A to bez časového omezení!

Hranice a výše slevy: