Volejte zdarma 800888879

Z technických důvodů upozorňujeme naše zákazníky, že v některých případech neodchází e-maily na gmaily. Na odstranění chyby, již pracujeme. Také bychom rádi upozornily, že z důvodu nedostatku zaměstnanců u dodavatele vázacích prostředků se může u produktů, které nemáme skladem prodloužit dodací lhůta o 5 - 14 dnů. Tímto se Vám omlouváme za komplikace. Děkujeme za vaši spolupráci a pochopení.

Vázací prostředky / upínací popruhy

Rychloupínací popruh 20 mm 200 kg, černý

97835 OSTATNÍ
Délka:
Kód zboží:
Cena: Kč s DPH
Dostupnost:

(údaj ze dne 12.9.2023, 16:00)

ks


Nevyhovuje Vám tento produkt?


Alternativní zboží
Rychloupínací popruh 20 mm 200 kg, černý

Rychloupínací popruh slouží k rychlému a spolehlivému zajištění nákladu, fixací různých předmětů a zboží na paletách. Díky upínacímu popruhu dochází k zabezpečení předmětů proti pohybu a tím zaručuje jejich bezpečnou přepravu na přívěsném vozíku nebo na střeše vozidla.

Maximální pevnost: 200 kg
Šířka popruhu: 20 mm
Materiál: polypropylen
Barva: černá nebo dle skladové dostupnosti.

Parametry produktu
Záruka 24 měsíců

Alternativní zboží

21.8.2018

Nový výrobce Husarwinch


Pro větší výběr a Vaši spokojenost jsme náš sortiment rozšířili o nového výrobce ručních, elektrických i hydraulických navijáků značky Husarwinch, který Vám zaručí díky kvalitnímu zpracování, vysoké tažné síle a přesto stále příznivých cen spolehlivého pomocníka nejenom při zapadnutí Vašeho vozu, ale také při práci v průmyslu či u domu. Vybrat naviják si můžete s ocelovým nebo syntetickým lanem. Samozřejmostí jsou i náhradní díly, široká nabídka příslušenství a záruční i pozáruční servis.

22.11.2017

Ruční a elektrické nářadí – nově v nabídce!


V naší nabídce nově naleznete ruční a elektrické nářadí výrobců Extol, Kito, Fortum, aj. Vybírat můžete z řady aku nářadí, šroubováků, brusek, frézek, kladiv, přes ruční nářadí jako jsou hroty, sady hlavic, klíčů, turistických a ulamovacích nožů až po lopatky, sekery a mnoho dalšího.

Rádi Vám připravíme Vaši objednávku k osobnímu odběru ve výdejním místě v Petrovicích u Karviné.

Rozhodnete-li se pro osobní odběr, zvolte tento způsob ve Vaší objednávce. Po provedení objednávky Vám dorazí potvrzovací e-mail, který si můžete následně zkontrolovat.

Jakmile bude Vaše objednávka vyřízena a zboží připraveno k vyzvednutí, budeme Vás kontaktovat.