Volejte zdarma 800888879

Z technických důvodů upozorňujeme naše zákazníky, že v některých případech neodchází e-maily na gmaily. Na odstranění chyby, již pracujeme. Také bychom rádi upozornily, že z důvodu nedostatku zaměstnanců u dodavatele vázacích prostředků se může u produktů, které nemáme skladem prodloužit dodací lhůta o 5 - 14 dnů. Tímto se Vám omlouváme za komplikace. Děkujeme za vaši spolupráci a pochopení.

CONTINENTAL

CONTINENTAL

Německá společnost Continental produkuje letní a zimní pneumatiky už od roku 1871. Tato obrovská evropská společnost je 5. Nejčastějšícm dodavatelem v automobilovém průmyslu. Kromě pneumatik se Continental specializuje na brzdné systémy, systémy řazení stability a jiné produkty. Společnost Continental je čtvrtým největším výrobcem pneumatik hned po Bridgestone, Michelin a Goodyear. Letní ale i zimní pneumatiky této společnosti patří mezi špičku gumárenského průmyslu.


Řazení: Zobrazit:

Počet nalezených položek: 0

Řazení: Zobrazit:

Rádi Vám připravíme Vaši objednávku k osobnímu odběru ve výdejním místě v Petrovicích u Karviné.

Rozhodnete-li se pro osobní odběr, zvolte tento způsob ve Vaší objednávce. Po provedení objednávky Vám dorazí potvrzovací e-mail, který si můžete následně zkontrolovat.

Jakmile bude Vaše objednávka vyřízena a zboží připraveno k vyzvednutí, budeme Vás kontaktovat.