Volejte zdarma 800888879

Z technických důvodů upozorňujeme naše zákazníky, že v některých případech neodchází e-maily na gmaily. Na odstranění chyby, již pracujeme. Také bychom rádi upozornily, že z důvodu nedostatku zaměstnanců u dodavatele vázacích prostředků se může u produktů, které nemáme skladem prodloužit dodací lhůta o 5 - 14 dnů. Tímto se Vám omlouváme za komplikace. Děkujeme za vaši spolupráci a pochopení.

SUNNY

SUNNY

Společnost South China Tire § Rubber Co., Ltd. (SCTR) byla založena v roce 1988 a je první modernizovaný velký státní podnik, který se specializuje na výrobku kompletní řady radiálních pneumatik. Roční výrobní kapacita této firmy je 12 milionů sad pneumatik. SCTR vlastní dvě celosvětově známé značky a to WANLI a Sunny. Pneumatiky jsou dobře známé díky hi-tech, vysoké kvalitě a výkonu. Značky WANLI a Sunny jsou populární ve více než 120 zemích a regionech.


Řazení: Zobrazit:

Počet nalezených položek: 0

Řazení: Zobrazit:

Rádi Vám připravíme Vaši objednávku k osobnímu odběru ve výdejním místě v Petrovicích u Karviné.

Rozhodnete-li se pro osobní odběr, zvolte tento způsob ve Vaší objednávce. Po provedení objednávky Vám dorazí potvrzovací e-mail, který si můžete následně zkontrolovat.

Jakmile bude Vaše objednávka vyřízena a zboží připraveno k vyzvednutí, budeme Vás kontaktovat.